Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ЗУСТРІЧ ІЗ БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ ЄВРОІГОР ВАСИЛЕМ ШУПТАРЕМ

05.07.2015

За кілька днів після успішного виступу на бронзовому фіналі Європейських ігор, призер з вільної боротьби Василь Шуптар завітав до університету, де за нього щиро вболівали.

Під час теплої зустрічі із ректором університету Олександром Безлюдним та деканом факультету фізичного виховання Галиною Безверхньою бронзовий призер перших Євроігор розповів про свій шлях до перемоги та плани на майбутнє.

Сильний та витривалий на спортивному майданчику, Василь скромний та стриманий у звичайному житті. Розповідає, що для нього було надзвичайно почесно бути у складі національної збірної України і захищати честь рідної Батьківщини на міжнародній арені нарівні із визнаними титулованими спортсменами. Попередній відбір був дуже нелегким, але півроку систематичних тренувань та зборів забезпечили Василеві участь у Європейських іграх. За його словами, у Баку тепло зустрічали українську збірну і вболівали за наших спортсменів. Європейські ігри проводилися на високому рівні і за їх перебігом спостерігали в усьому світі.

Запорукою успіху у фінальному поєдинку, ділиться студент, була максимальна сконцентрованість та віра в перемогу. Він здолав болгарина Вєлікова достроково і був дуже радий та гордий з того, що завоював бронзову нагороду.

Під час розмови Василь Шуптар подякував адміністрації факультету та університету за всебічну підтримку та сприяння у становленні молодих спортсменів. Для нього, постійного учасника змагань різних рівнів, це надзвичайно важливо, адже систематичні тренування та збори вимагають багато зусиль і часу. В Уманському педуніверситеті йому завжди йшли назустріч, допомагали та підтримували.

Олександр Іванович побажав бронзовому призеру Європейських ігор успішного захисту магістерської роботи, подальших успіхів, нових перемог та здійснення всіх задумів.

А плани на майбутнє у Василя – грандіозні. Він мріє про участь та перемогу на Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Однак попереду ще складний процес ліцензування, який відбудеться вже у вересні цього року. Сподіваємося, що доля буде прихильною до наполегливого, талановитого борця і його чекає велике майбутнє. Щиро бажаємо йому міцного здоров’я та успіху!

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ЗУСТРІЧ ІЗ БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ ЄВРОІГОР ВАСИЛЕМ ШУПТАРЕМЗУСТРІЧ ІЗ БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ ЄВРОІГОР ВАСИЛЕМ ШУПТАРЕМЗУСТРІЧ ІЗ БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ ЄВРОІГОР ВАСИЛЕМ ШУПТАРЕМЗУСТРІЧ ІЗ БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ ЄВРОІГОР ВАСИЛЕМ ШУПТАРЕМ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.