Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ДІЛОВИХ КОНТАКТІВ

14.07.2015

Проходячи комплексну фахову практику на території Національного природного парку «Синевир», студенти географічної спеціальності природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини відвідали Науково-навчальний центрі (НПП) «Синевир» в с. Колочава (Міжгірський район, Закарпатська область) Київського національного педагогічного університету (КНПУ) імені М.П. Драгоманова.


Студенти із КНПУ показали своїм колегам із Умані ННЦ «Синевир», провели ознайомчу екскурсію по території центру, обмінялися думками та поділилися враженнями про живописний Закарпатський край.

Під час дружньої зустрічі директор ННЦ «Синевир» Анатолій Дербак поділився з нашою делегацією планами по благоустрою та розбудові бази, а на згадку про відвідини центру подарував завідувачу кафедри загального землезнавства та геології доктору геологічних наук, професору Сергію Половці комплект різнорідної літератури про університет та інформаційні матеріали про НПП «Синевир», на території якого розташована ця установа.

І хоча у студентів біологічної спеціальності КНПУ імені М.П. Драгоманова надзвичайно гарна і зручна база для проходження фахових практик із природничих дисциплін, а студенти-природничники з УДПУ проживають у школі, сплять у шкільних класах, позбавлені багатьох зручностей - все це не впливає на якість проходження фахової практики з географічних дисциплін, а навпаки заставляє майбутніх вчителів географії бути зібраними та мобілізованими. Нашим майбутнім біологам також є чим похвалитися: пальма першості у «підкоренні» цієї місцевості належить УДПУ імені Павла Тичини, так як база НПП «Синевир» КНПУ імені М.П. Драгоманова існує близько 5 років, а студенти з нашого вузу вже 15 років проходять практику з природничих дисциплін на території НПП «Синевир».

Прес-центр УДПУ

Фото новини:РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ДІЛОВИХ КОНТАКТІВРОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ДІЛОВИХ КОНТАКТІВРОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ДІЛОВИХ КОНТАКТІВРОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ДІЛОВИХ КОНТАКТІВРОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ДІЛОВИХ КОНТАКТІВ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.