Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
17.10
Запрошуємо на курси довузівської підготовки
УДПУ імені Павла Тичини здійснює набір слухачів на курси довузівської підготовки. МИ ПРОПОНУЄМО: - Комплексну підготовка до ЗНО, вступних випробувань та творчих конкурсів; - Ознайомлення з особливостями вступної кампанії; - Профорієнтаційні консультації і тестування, діагностику здібностей. Початок навчання - 4 листопада 2017 року. НАША АДРЕСА: м.Умань, вул. Садова, 2, кім.208. Телефон: (04744) 4-05-20; (063)14-97-988, (097)617-59-67, e-mail: vstup@udpu.edu.ua
Запрошуємо на курси довузівської підготовки
19.10
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
19.10
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.10
Презентація програм академічних обмінів DAAD
19-20 жовтня 2017 року в УДПУ відбудеться зустріч із лектором німецької служби академічних обмінів DAAD.
Презентація програм академічних обмінів DAAD
19.10
Благодійний танцювальний фестиваль "Душею сповнений політ"
Шановні уманчани! Запрошуємо 19 жовтня о 16.00 приєднатись до благодійного танцювального фестивалю в МБК "Душею сповнений політ"(вхід вільний). Ви зможете не лише насолодитись чудовими виступами кращих хореографічних колективів Умані, а й долучитись до надзвичайно доброї справи - допомоги маленькій 4-місячній онкохворій дівчинці Маргариті Ніконець.Творити добро разом завжди легше!
Благодійний танцювальний фестиваль "Душею сповнений політ"
20.10
МОН оголошує конкурс наукових і творчих робіт про Голодомор
Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Тема конкурсу: «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури». Конкурс проводиться в номінаціях: «Кращі творчі і дослідницькі роботи учнів 5–11 класів ЗНЗ»; «Кращі методичні розробки уроку/лекції та творчі роботи вчителів навчальних закладів та викладачів ВНЗ»; «Кращі творчі і дослідницькі роботи студентів, аспірантів, науковців (віком до 35 років)». Автори 3-ох найкращих робіт отримають грошову винагороду: за 1 місце – 5тис гривень, 2 місце – 3тис гривень та 3 місце – 2тис гривень. Також у кожній з номінацій журі відзначить ще 10 робіт, автори яких отримають 1тис гривень. На конкурс подаються лише неопубліковані оригінальні роботи. Вони можуть бути написані українською, англійською або російською мовами. Докладнішу інформацію можна переглянути за посиланням http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/napryamok-7.html Строк подання робіт – до 15 листопада 2017 року. Оголошення результатів відбудеться в останній тиждень листопада 2017 року. Конкурсні роботи надсилайте на електронну адресу konkurs.manyaka.kovalenko@gmail.com із позначенням «ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс – 2017». Або на пошту: 02068, м. Київ, а/с 74. Для довідок: (044) 246-43-39; (097) 318-43-39 Світлана Шиман; e-mail: lana.kuzyna@gmail.com Організатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, ГО «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору», Науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.
МОН оголошує конкурс наукових і творчих робіт про Голодомор
20.10
Відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!»
10 - 20 жовтня 2017р. бібліотека УДПУ запрошує усіх бажаючих на відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!», присвячений Дню українського козацтва. Місце експонування - читальний зал №1 (корпус №1).
Відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!»
24.10
Запрошуємо на виставу "Останній гречкосій"
24 жовтня о 14.30 студентський народний театр драми і комедії УДПУ запрошує усіх бажаючих на виставу "Останній гречкосій". Чекаємо усіх бажаючих в актовій залі університету.
Запрошуємо на виставу "Останній гречкосій"
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

СТУДЕНТИ УДПУ АКТИВНО ЗАЙМАЮТЬСЯ НАУКОЮ

10.08.2015

Студенти УДПУ упродовж 2014-2015 навчального року були активними учасниками Міжнародних, Всеукраїнських та обласних науково-практичних студентських конференцій. Під керівництвом провідних науковців студентство університету готувало наукові роботи до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, студенти брали участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Саме завдяки науковим здобуткам та активності наших студентів в університеті відбулася Восьма Всеукраїнська студентська конференція «Наука. Освіта. Молодь», в якій взяли участь 190 студентів із 11 вузів України.

СТУДЕНТИ УДПУ АКТИВНО ЗАЙМАЮТЬСЯ НАУКОЮ


Так, до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт було направлено 31 наукову роботу студентів, перемогу здобули 15 студентів: І місце – 3 студенти (факультети історичний, української філології); ІІ місце – 6 студентів (факультети технолого-педагогічний, дошкільної та колекційної освіти, соціальної та психологічної освіти; економічний); ІІІ місце – 6 студенів (факультети іноземної філології, історичний, соціальної і психологічної освіти).

У ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад взяли участь 39 студентів, перемогу здобули 8 студентів:І місце – 1 студент з технолого-педагогічного факультет; ІІ місце – 1 студент (історичний факультет); ІІІ місце – 6 студентів (факультети природничо-географічний, фізико-математичний; історичний, соціальної і психологічної освіти).

Молоді науковці здобули 23 перемоги на міжнародному та на всеукраїнському рівнях. Всього Дипломами Міністерства освіти і науки України нагороджено 4 студенти-переможці конкурсів, турнірів і олімпіад міжнародного рівня та 23 студенти стали переможцями конкурсів і олімпіад Всеукраїнського рівня. Три студенти історичного факультету стали переможцями міжнародного турніру з історії;

Радою молодих науковців (голова - кандидат економічних наук, доцент Максим Слатвінський) було проведено конкурс «Кращий молодий науковець» у двох номінаціях «Кращий молодий вчений» та «Кращий молодий дослідник» за напрямками «Психолого-педагогічні науки», «Соціально-економічні науки», «Природничо-технічні науки». Переможцями стали 2 молодих вчених та 3 молодих дослідники університету.

Перемогу у номінації «Кращий молодий вчений» з напряму «Соціально-економічні науки» здобули доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу та управління бізнесом, виконуюча обов’язки декана економічного факультету Ольга Чирва; з напряму «Психолого-педагогічні науки» - кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри географії та методики її навчання Андрій Максютов; у номінації «Кращий молодий дослідник» напряму «Психолого-педагогічні науки» - аспірант, викладач кафедри загальної педагогіки, педагогічки вищої школи та управління Марія Краєва; з напряму «Соціально-економічні науки» - викладач кафедри маркетингу та управління бізнесом Ольга Кузьменко; з напряму «Природничо-технічні науки» - викладач кафедри фізики та астрономії і методики їх викладання Юлія Діхтяренко.

Потужною структурою університету є Студентське наукове товариство, що об’єднує усіх студентів, які займаються науково-дослідною роботою в наукових об’єднаннях і науково-дослідних лабораторіях, беруть участь в олімпіадах та конкурсах, апробують свої дослідження на студентських наукових конференціях. Згідно положення про конкурс «Кращий студент-науковець УДПУ» наукове товариство підвело підсумки за результатами наукової роботи за 2014 – 2015 навчальний рік. Голова студентського наукового товариства Лариса Сауляк вручила пам’ятні відзнаки за перемогу у конкурсі «Кращий студент-науковець УДПУ» студенці факультету початкової освіти у галузі «Педагогічні науки» Любові Байдюк, студенту факультету української філології у галузі «Філологічні та суспільні науки» Олександру Яковенку, студентці факультету соціальної та психологічної освіти в галузі «Соціально-економічні науки» Альоні Завалко, студенту природничо-географічного факультету в галузі «Природничо-технічні науки» Томасу Рожі. За перемогу у конкурсі «Найрозумніший», що був ініційований та проведений Студентським науковим товариством університету, диплом отримала студентка факультету іноземної філології Марина Вербовська.

Ще раз вітаємо молодих науковців університету, бажаємо їм творчої наснаги та успіху в реалізації мрій та задумів.

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.