Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ФІЗКУЛЬТУРА ТА СПОРТ - ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВСІХ!

21.09.2015

В університеті відбулося спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту. Студенти, викладачі, спортсмени та гості стали учасниками особливого торжества, на якому вітали спортсменів, котрі власними спортивними досягненнями в 2014 -2015 навчальному році піднімали імідж Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини як в Україні, так і за її межами.

Упродовж минулого навчального року понад 280 наших спортсменів взяли участь у 80 змаганнях різного рівня - Чемпіонатах України, Європи та Світу. 12 спортсменів виконали нормативи КМСУ, 5 спортсменів МСУ, та 1 спортсмен став МСУМК. Найяскравішими подіями минулого спортивного року є: вдалий дебют нашого спортсмена Василя Шуптаря на 1 Європейських іграх в Баку, де він посів ІІІ місце; абсолютна перемога Валентина Хмільового на Чемпіонаті Світу в Угорщині та встановленя ним світового рекорду; ІІІ місце збірної команди університету з веслування в Чемпіонаті України в м.Тернопіль.Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, декан факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини доцент Галина Безверхня щиро привітала спортсменів зі святом та побажала подальших успіхів у спорті та житті. Галина Василівна вручила нагороди кращим спортсменам УДПУ 2014 – 2015 навчального року. Грамотами нагороджені Тетяна Чорнокозинська, Андрій Смірнов, Сергій Троян, Тимофій Гук, Ярослав Петриченко, Ілона Заіка, Наталія Мельник, Роман Потапов, Максим Сич, Богдан Щербак, Назар Щербак, Руслан Дзигар.

Диплом спортивного клубу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у номінації «Найкращий спортсмен за підсумками 2014 - 2015 н.р.» отримав майстер спорту України з гирьового сорту, Чемпіон України 2015 року, Срібний призер Кубку України серед дорослих 2015 року, Чемпіон Світу серед студентів 2015 року, Чемпіон Світу серед юніорів 2015 років та Чемпіон Світу серед дорослих 2015 року, володар рекорду Світу серед студентів Валентин Хмільвий.


Подяку керівництва факультету фізичного виховання за здобуття високого спортивного звання Майстер спорту України міжнародного класу з багатоповторного жиму дістав тренер, викладач кафедри спортивних дисциплін факультету фізичного виховання Сергій Ільченко.


У програмі спортивного свята відбулися змагання з армреслінгу (Андрій Семенов), поштовху гирі (Сергій Ільченко), жонглювання м’ячем (Максим Вакарчук). Вітання із перемогою в армреслінгу приймали Олександр Мандрик та Альона Ярош. У поштовху гирі найкращі результати продемонстрували Олег Легін (69 разів) та Вадим Марчак (69 разів), а у жонглюванні м’ячем Олександр Лобанов (197 разів).Цього ж дня у спортивній залі нового корпусу відбулося відкрите тренування зі змішаних єдиноборств, у якому взяли участь всі бажаючі, адже фізкультура і спорт – це загальнодоступні, масові заняття!

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ФІЗКУЛЬТУРА ТА СПОРТ - ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВСІХ!ФІЗКУЛЬТУРА ТА СПОРТ - ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВСІХ!ФІЗКУЛЬТУРА ТА СПОРТ - ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВСІХ!ФІЗКУЛЬТУРА ТА СПОРТ - ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВСІХ!ФІЗКУЛЬТУРА ТА СПОРТ - ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВСІХ!ФІЗКУЛЬТУРА ТА СПОРТ - ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВСІХ!
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.