Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ІЗ ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

11.10.2015

ІЗ ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

Щорічно у другу неділю жовтня в Україні вшановується талант і професія художника. Символічно, що День художника ми відзначаємо у пору, коли земля чарує останнім різнобарв'ям, розгортаючи яскраве живописне полотно. Щедра на барви і кольори осінь – улюблена пора року творчих людей.

З нагоди професійного свята вітаємо усіх майстрів пензля – професійних художників, шанувальників образотворчого мистецтва і тих, хто любить малювати задля власного задоволення. Особливі слова вітань викладачам, студентам, майстрам виробничого навчання, співробітникам кафедри образотворчого мистецтва.

Приємно відзначити високий професійний рівень художників-педагогів нашого університету, полотна яких є справжньою окрасою мистецьких виставок, вернісажів, галерей. Їх обдарування і творчість спрямовані на виховання високих ідеалів майбутніх митців та збагачення духовної культури нашого міста, краю, держави.

Шановні художники! Вам удається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її у вічність. Ваші роботи будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над сутністю буття.

З нагоди свята висловлюємо слова щирої вдячності за плідну творчу діяльність, талант, благородство душі та вагомий внесок у розвиток національного мистецтва.

Щиро зичимо Вам невичерпної наснаги, нових цікавих ідей, щастя та успіхів. Нехай примножуються творчі здобутки, а життя буде багатим на здоров’я і добро.

       

Ректорат

Профком

Студрада

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.