Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ІНФОРМАЦІЯ ПРО МІЖНАРОДНУ НАУКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ

31.05.2011

26-27 травня 2011 року на базі факультету іноземної філології відбулася Міжнародна наукова конференція “РОЗВИТОК ОСВІТНІХ СИСТЕМ У ГЛОБАЛЬНОМУ ВИМІРІ: ТЕНДЕНЦІЇ І ПРОГНОЗИ”

Метою конференції був обмін педагогічним досвідом та ідеями щодо розбудови української системи освіти за умов євроінтеграційних та глобалізаційних процесів.

Зважаючи на масштабність і значущість завдань конференції її організаторами стали: Інститут педагогіки НАПН України, лабораторія порівняльної педагогіки, Факультет іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Регіональний центр навчання іноземних мов.

На конференції підлягали обговоренню такі питання:

 • Європа освіти і порівняльна педагогіка в їх обопільному поступі;
 • освітні реформи та інновації;
 • європейський вимір педагогічної освіти: нові компетентності вчителів;
 • історія та методологія порівняльних досліджень у галузі філології і педагогіки;
 • загальні тенденції розвитку змісту шкільної освіти в країнах Європейського Союзу;
 • стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в середній та вищій школі;
 • інноваційні тенденції розвитку освіти;
 • педагогічна теорія і практика: світовий контекст;
 • соціально-педагогічні проблеми: світовий контекст.

У роботі конференції взяли участь науковці, аспіранти та здобувачі, керівники навчальних закладів та освітніх установ, викладачі, студенти Колегіуму міждисциплінарних гуманітарних студій, усі зацікавлені проблемами розвитку освітніх систем у глобальному вимірі.

На конференції зареєстровано 187 учасників, із них: 6 докторів наук, 53 кандидатів наук, молодих учених – 102, представників Центру Європейської інтеграції – 2. Учасники конференції були з різних країн, а саме: України, Росії, Узбекистану, Казахстану, Польщі, США. На пленарних та секційних засіданнях було заслухано 68 доповідей та виступів. Конференція розпочалася з вітального слова Міського голови Юрія Бодрова та ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Наталі Побірченко.

У ході роботи конференції “РОЗВИТОК ОСВІТНІХ СИСТЕМ У ГЛОБАЛЬНОМУ ВИМІРІ: ТЕНДЕНЦІЇ І ПРОГНОЗИ” були напрацьовані такі рекомендації:

 1. У розбудові національної системи освіти враховувати:
  • актуальні потреби та перспективи розвитку національної економіки;
  • глобальні та регіональні інноваційні процеси у сфері освіти;
  • внутрішні закономірності розвитку національної системи освіти;
  • національні освітні традиції;
  • цінності і норми європейської демократії, суспільства знань.
 2. Надавати змінам у системі національної освіти випереджувального, цілісного та неперервного характеру.
 3. Розробити національну програму інноваційних перетворень національної освітньої системи на підставі оптимального поєднання функціонального і організаційного напрямів діяльності.
 4. Забезпечувати науковий супровід інноваційної діяльності з урахуванням європейських вимог і критеріїв до проведення теоретичних і емпіричних досліджень у галузі педагогіки;
 5. Підвищувати рівень публічності та прозорості освітньої політики шляхом залучення широкого кола громадських та професійних організацій;
 6. Активізувати роботу, спрямовану на створення та організацію діяльності громадських науково-дослідницьких центрів, асоціацій у педагогічній галузі.
 7. Здійснювати запозичення у галузі освіти переважно на рівні загальних концептуальних підходів до інноваційної діяльності.
 8. Розвивати державно-приватне партнерство в освіті, зокрема з метою удосконалення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО МІЖНАРОДНУ НАУКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.