Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ДЕЛЕГАЦІЯ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛА ПОЛЬСЬКІ ПАРТНЕРСЬКІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

07.06.2016

На запрошення ректорів польських партнерських навчальних закладів делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з ректором, професором Олександром Безлюдним відвідала Державну вищу школу професійної освіти імені Іполіта Цегельського в м.Гнєзно, Інститут європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича та Державну вищу школу професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в Лєшно.

Під час перебування в Державній вищій школі професійної освіти імені Іполіта Цегельського в м. Гнєзно відбулося офіційне підписання угоди про співпрацю, яка передбачає участь викладачів та студентів у програмах академічної мобільності, зокрема в програмах Erasmus+, спільне проведення наукових заходів, а також навчання студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за програмами подвійного диплому в цьому партнерському навчальному закладі.

Державна вища школа професійної освіти імені Іполіта Цегельського в Гнєзно – це вищий навчальний заклад інженерно-технічно спрямування, тому підписання угоди про співпрацю створює можливості для студентів УДПУ природничо-математичного напрямку ефективно поєднувати навчання у двох навчальних закладах одночасно. У ході зустрічі відбулася презентація напрямків навчання та аналіз сумісності програм.

У ході візиту також відбулася зустріч з Президентом міста Гнєзно Томашем Будашом, за фінансової підтримки якого у 2015 – 2016 навчальному році п’ятеро студентів УДПУ імені Павла Тичини, що навчаються за програмою подвійного диплома в Інституті європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича, отримують стипендії Президента міста в розмірі 550 злотих.

Приємно зазначити, що ректорат Інституту європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича, який є партнерським навчальним закладом УДПУ з 2007 року, презентував можливість безкоштовного навчання для студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на бакалаврських та магістерських програмах подвійного диплому. Така унікальна можливість проходження безоплатного стажування для студентів та аспірантів з українських партнерських навчальних закладів терміном не менше 3-х місяців з’явилась у зв’язку зі змінами в Законі про вищу освіту Республіки Польща.

Угода про співпрацю між УДПУ та Державною вищою школою професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в Лєшно створює можливості для студентів та викладачів нашого університету брати участь у програмах академічної мобільності.

 

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ДЕЛЕГАЦІЯ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛА ПОЛЬСЬКІ ПАРТНЕРСЬКІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИДЕЛЕГАЦІЯ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛА ПОЛЬСЬКІ ПАРТНЕРСЬКІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИДЕЛЕГАЦІЯ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛА ПОЛЬСЬКІ ПАРТНЕРСЬКІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИДЕЛЕГАЦІЯ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛА ПОЛЬСЬКІ ПАРТНЕРСЬКІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИДЕЛЕГАЦІЯ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛА ПОЛЬСЬКІ ПАРТНЕРСЬКІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИДЕЛЕГАЦІЯ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛА ПОЛЬСЬКІ ПАРТНЕРСЬКІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.