Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУ

23.05.2017

Щорічно в стінах нашого університету відбувається яскраве свято, наповнене повагою, дружбою та єднанням з сусідньою країною — Дні Польщі. Організатором заходу виступив Польський культурно-освітній центр УДПУ.

На урочистості завітали високоповажні гості - Радник Посла Річ Посполитої в Україні до справ науки та освіти Пані Емілія Ясюк, голова Уманського міського Товариства дружби з зарубіжними країнами Галина Кучер, доктор габілітований, професор Тадеуш Срогош (Академія Яна Длугоша в Ченстохові) та доктор габілітований, професор Гжегош Лукомські (Інститут європейської культури), доктори Криштоф Чайковський (Академія Яна Длугоша в Ченстохові) та Каміль Васількевич (Інститут європейської культури).

Упродовж п’яти днів травня всі охочі змогли долучитися до цікавої та насиченої програми святкувань. Так, студенти та викладачі УДПУ ознайомилися з виставкою літератури під назвою "Цікава та незвідана Польща" та завітали на перегляд літератури "Топ - 25 художніх книг польською мовою". Знайомство з літературою Польщі дозволило ще краще пізнати творчий доробок видатних польських письменників та поетів.

15 травня у Польському культурно-освітньому центрі відбувся перегляд польського фільму, на котрий завітали не тільки студенти, але й викладачі УДПУ.

З 16 травня в холі нового корпусу № 3 всі бажаючі змогли ознайомитися з творчими роботами наших студентів, котрі долучилися до конкурсу «Kocham Polskę». Не тільки студенти, котрі були учасниками програм в Польщі, але й усі захоплені красою сусідньої країни у своїх творчих роботах зобразили любов до Польщі.

Також 16 травня в Польському культурному-освітньому центрі для студентів факультету української філології (спеціалізація польська мова) відбулася відкрита лекція викладача польської мови, доктора Пьотра Пизеля, на тему "Україна в творчому доробку Адама Міцкевича." Відомо, що в творчості А. Міцкевича значна частина відведена Україні, красі її природи та фольклору. Викладачем було проаналізовано «Кримські сонети» та умови, в яких вони були створені.

З цікавинками про Польщу студенти УДПУ змогли ознайомитися під час інфо-тайму " Найцікавіші факти з історії Польщі."

Для студентів факультетів української філології та історичного закордонні науковці прочитали лекції на теми «Ukraina romantyków polskich» та «Prowobrzeżna Ukraina w II pol. XVIII wieku»

Студенти-історики, котрі вивчають історію Польщі взяли активну участь в брейн-рингу на тему: «Польща: Per aspera ad astra». Дві команди протягом години давали відповіді на різноманітні запитання. Оцінювала студентів комісія, до складу якої також увійшли польські гості — доктор габілітований, професор Тадеуш Срогош та доктор Криштоф Чайковський. Команди показали високий рівень підготовки та гарні знання, які отримали на заняттях з історії.

18 травня відбулися урочисті заходи, на які завітали високоповажні гості — Радник Посла Річ Посполитої в Україні до справ науки та освіти Пані Емілія Ясюк, доктор габілітований професор Тадеуш Срогош, доктор Гжегош Лукомський, доктор Каміль Васількевич та адміністрація УДПУ. До заходів також долучилися декани, викладачі та студенти УДПУ.

Присутні поринули в неповторну атмосферу дружби, єдності та поваги між двома народами, яку створили художні номери. Народні пісні та танці Польщі та України, поезія, уривки з вистав та гумористичні сценки у виконанні студентів та викладачів УДПУ ще раз підкреслили приязнь та повагу між двома сусідніми народами.

Науковим підсумком урочистостей став круглий стіл на тему "Україна  та Польща: історичне та культурне добросусідство". Відкрила Захід Радник Посла Річ Посполитої в Україні до справ науки та освіти Пані Емілія Ясюк, котра наголосила на важливості польсько-українських стосунків, в тому числі і в сфері освіти та науки. Цікаві доповіді результати багаторічних напрацювань, обговорення представлених тем, пов’язаних з Польщею та Україною ще раз підкреслили спільність нашої багатовікової історії та потребу у широкому дослідженні мовних та історичних аспектів, котрі впродовж багатьох віків єднали наші сусідні держави.

19 травня усі охочі завітали на презентацію-ярмарку "Польська кухня" та ознайомилися і скоштували страв польської кухні, які приготували студенти, котрі вивчали польську мову.

Також усі бажаючі долучилися до Workshop "Українська вишита сорочка: регіональний вимір", на котрому присутніх ознайомили з особливостями української та польської вишивки, а майстриня Наталія Мамчур та випускниця Колегіуму МІГуС Олена Чопенко репрезентували результат спільної вишитої роботи з орнаментами Польщі та України.

Під час підведення підсумків Тижня Польщі відбулося нагородження кращих творчих робіт конкурсу "Kocham Polskę". Студентки отримали цінні подарунки з символікою конкурсу.

Таким чином, святкування Тижня Польщі в УДПУ, який, як і щорічно, проходив у рамках Днів Європи в Україні не тільки дозволили краще пізнати дружню сусідню країну, але й безпосередньо долучитися до заходів, які ще на один крок зблизили наші народи.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУДНІ ПОЛЬЩІ В УДПУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.