Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

СТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ УДПУ ПОДАРУВАЛИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ МІСТА КАЗКОВУ ВИСТАВУ

12.06.2017

В актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась яскрава подія, яка надовго залишиться в пам’яті глядачів. Студенти 2 та 3 курсу факультету мистецтв спеціальності «Хореографія» запросили на виставу маленьких гостей – дітей молодших класів загальноосвітніх шкіл міста.

Незвичайну казкову хореографічну виставу студенти підготували під керівництвом викладачів кафедри хореографії та художньої культури Ольги Бикової, Ірини Грошовик, Людмили Гекалюк. Творча робота викладачів та студентів – це підкріплена практикою теорія з таких дисциплін: «Мистецтво балетмейстера», «Основи акторського мистецтва і режисури в танці», «Народний костюм», «Гімнастика», «Основи сценічного руху», «Основи сценарної роботи».

…Зала переповнена дитячим шепотом. Всі в очікуванні. Нарешті світло гасне. Таємниче звучить голос: «З давніх-давен люди гадали: «Як утворилась Земля? Як з’явилося життя на ній?». Вони вигадували історії, щоб дати відповідь на це питання. Розказували про богів, їхні подвиги і все це передавалося з покоління в покоління. Але не всі історії є вигадкою, так як і наша…Сьогодні ви почуєте розповідь про безстрашну Моану, дочку вождя маленького племені на острові Тихого океану, яка більш за все на світі мріє про пригоди і приймає рішення відправитися в небезпечну морську подорож. Але чи вистачить у неї сміливості перетнути океан, чи стане їй сили битися зі страшними чудовиськами та мудрості, аби зруйнувати древнє закляття? Згодом ми це дізнаємось…»

Концертну програму відкривали «мешканці» морських глибин: акули, дельфіни, морські зірки… З першої хвилини свята присутні відчули прохолоду блакитного океану, спеку від розжареного на сонці білого піску, хвилювання втечі від піратів…

Уривки з мультфільму «Моана» чергувалися з прекрасними танцями студентів, а діти захоплено дивилися на сцену. Ще б пак – не кожного дня відправляєшся в подорож Тихим океаном!

Артисти підкорили серця маленьких глядачів яскравими виступами. Головні ролі виконували: Моана Ваялікі - головна героїня мультфільму – студентки 3 курсу Ілона Заіка (в дитинстві); Юлія Лисак (в дорослому житті); Мауї легендарний напівбог, який втратив свої сили – студентка 3 курсу Уляна Канарчук, богиня життя Те Фіті – Люба Шестопал (студентка 3 курсу), Те Ка - озлоблена еманація Те Фіті — Валерія Куценко (студентка 2 курсу), Океан – студентка 3 курсу Ольга Оніщук, Студентка 3 курсу Тетяна Курудімова виконувала одразу дві ролі — краба Таматоа й Тали (бабуся Моани).

У фіналі свята завідувач кафедри хореографії та художньої культури доцент Людмила Андрощук подякувала студентам за блискучі постановки.

«У дитинстві особливо яскраво сприймаються звуки, запахи і образи, лише потім настає година осмислення», – писав Джон Бетжемен. Надіємось, що малеча не просто зачарувалась яскравими костюмами, ритмічними танцями, дивовижною музикою, але й зрозуміла ідею театральних дійств – в житті немає нічого неможливого. Нам під силу все! Головне – мріяти, вірити і пливти вперед.

Довідково

«Моана» (англ. Moana) - 56-й повнометражний мультфільм Walt Disney Animation Studios. Спочатку сюжет цього фільму був описаний як «історія міфічного пригоди, що сталася 2000 років тому в островах південної частини Тихого океану». Режисерами фільму виступили Джон Маскер і Рон Клементс, а композитором - Марк Манчіна. Світова прем'єра відбулася 23 листопада 2016 року.,

Три тисячі років тому великі мореплавці з Полінезії відкрили безліч островів в Тихому океані. Однак потім з незрозумілих причин їх подорожі припинилися на довгий час. Моана, безстрашної шістнадцятирічної дочки вождя племені Мотунуі, не дає спокою думка про те, чому її племені не можуть запливати далі рифа, що оточує їх острів. Моана вирішує допомогти своєму народу повернутися до мореплавання. Об'єднавшись з напівбогом Мауї, дівчина відправляється в неймовірну подорож у відкритий океан. Попереду героїв чекають зустрічі з дивними істотами, чудеса і безліч пригод.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:СТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ УДПУ ПОДАРУВАЛИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ МІСТА КАЗКОВУ ВИСТАВУСТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ УДПУ ПОДАРУВАЛИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ МІСТА КАЗКОВУ ВИСТАВУСТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ УДПУ ПОДАРУВАЛИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ МІСТА КАЗКОВУ ВИСТАВУСТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ УДПУ ПОДАРУВАЛИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ МІСТА КАЗКОВУ ВИСТАВУСТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ УДПУ ПОДАРУВАЛИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ МІСТА КАЗКОВУ ВИСТАВУСТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ УДПУ ПОДАРУВАЛИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ МІСТА КАЗКОВУ ВИСТАВУСТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ УДПУ ПОДАРУВАЛИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ МІСТА КАЗКОВУ ВИСТАВУСТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ УДПУ ПОДАРУВАЛИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ МІСТА КАЗКОВУ ВИСТАВУСТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ УДПУ ПОДАРУВАЛИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ МІСТА КАЗКОВУ ВИСТАВУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.