Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУ

08.09.2017

Грандіозна подія – свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя – відбулася вчора на спортивному майданчику УДПУ імені Павла Тичини за підтримки адміністрації університету на чолі з ректором Олександром Безлюдним, профкому (голова – Валентин Хитрук) в рамках Дня фізичної культури та спорту Олімпійського року та Олімпійського тижня.

Цьогоріч у традиційному святкуванні взяли участь керівники навчального закладу, викладачі та гості, а його головними дійовими особами стали студенти, які представляли всі навчальні підрозділи університету.

Пройшли масові спортивні змагання та нагородження студентів, які у 2016-2017 році досягли найкращих спортивних досягнень. А це не багато не мало, а сотні перемог. Впродовж минулого навчального року наші спортсмени здобули: 74 золотих, 57 срібних та 61 бронзову нагороди на обласних, Всеукраїнських і міжнародних змаганнях, чемпіонатах Європи та світу. 5 спортсменів університету виконали норматив кандидата в майстри спорту України. 15 спортсменів отримали звання майстра спорту України. Це дуже вагомі результати, тому впевнено можна сказати, що спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла тичини є гордістю університету, міста, Черкащини.

Про це на урочистостях говорила начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Уманської міської ради Ольга Ремез, яка відзначила, що спортивні команди УДПУ були кращими на молодіжних спортивних іграх міста Умань, показали високі результати на ХV Універсіаді та Спортивних іграх Черкаської області серед вищих навчальних закладів. Ольга Григорівна за дорученням міського голови Олександра Цебрія вручила почесну грамоту Уманської міської ради Валентину Хмільовому, який за досягнення найкращого результату серед всіх студентів став кращим спортсменом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в минулому навчальному році. Валентин – майстер спорту України з гирьового сорту, Чемпіон України, переможець та срібний призер Кубку України, Чемпіон Світу серед студентів 2015,2016,2017 років, Чемпіон Європи серед юніорів 2015,2016,2017 років, Чемпіон Європи серед дорослих 2015 та 2016 років, Срібний призер Чемпіонату Європи 2017 року, володар рекорду Світу серед студентів.

Грамотами за активну участь у спортивному житті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, піднятті його престижу нагороджені відомі у нашому регіоні своїми досягненнями спортсмени Іван Мудрак, Іванна Ненич, Євген Кірнос , Назар Щербак, Богдан Щербак, Марія Гоцин, Василь Кабак, Сергій Сюренко, Максим Мельник, Аслан Лорсанов, Юлія Юрійчук, Ярослав Фриюк, Владислав Мегесь, Олександр Гарань, Владислав Карнаух, Богдан Жовтюк, Микола Чаплоуцький, Анна Артеменко, Альона Балаклеєва. Відзнаки вручив голова профкому університету Валентин Хитрук.

Успіхи студентів значною мірою є результатом кропіткої і наполегливої праці тренерів та викладачів факультету фізичного виховання, які не лише навчають, а власним прикладом показують як потрібно тренуватися та досягати успіху. Так, упродовж 2016-2017 навчального року викладачі факультету Андрій Семенов та Руслан Маслюк виконали нормативи майстра спорту України. Майстер міжнародного класу з багатоповторного жиму Сергій Ільченко встановив два рекорди України з екстремального жиму. Сертифікат про встановлений рекорд йому вручив помічник ректора Дмитро Балдинюк.

Добре, що розвитку фізичного здоров’я молоді приділяють значну увагу на всіх факультетах та НН інституті університету. Студенти університету успішно займаються різними видами спорту у 16 спортивних секціях, виступаючи на змаганнях різного рівня. Керівник спортивного клубу Володимир Щербина вручив грамоти кращим  із них. Це Олександр Кулик (факультет фізики, математики та інформатики), Борислав Бойчев (історичний факультет), Михайло Хом’як (факультет соціальної і психологічної освіти), Джора Ахметов (факультет професійної і технологічної освіти), Евеліна Сиротюк (факультет початкової освіти), Тетяна Рогозянська (факультет дошкільної і спеціальної освіти), Віталій Кізокян (факультет іноземних мов), Владислав Шукайло (факультет української філології), Владислав Тастанкулов (природничо-георгафічний факультет), Вікторія Члек ІЕБО, Ілона Заіка (факультет мистецтв), Ельнур Хошмуратов (факультет фізичного виховання).

Велику непросипну увагу та захоплення всіх присутніх на святі викликав показовий виступ із гирями Майстрів спорту України з гирьового спорту, переможців та призерів, Чемпіонатів, Кубків Європи та Світу – нашого Валентина Хмільового та студента Уманського національного університету садівництва Андрія Башлаєва.

Окрасою спортивного заходу став і показовий виступ акробаток, вихованців уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1, студентки ІІІ курсу, факультету фізичного виховання Альони Балаклеєвої, студентка ІІ курсу, факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Анни Артеменко та їх подруга Єви Коломієць.

Море позитивних емоцій і задоволення глядачам подарували змагання студентів. З крос фіту (судді Максим Килимистий, Руслан Маслюк) серед хлопців переможцями стали: І місце – Владислав Бердицький (факультет професійної і технологічної освіти), ІІ місце – Ілля Клочан, ІІІ місце – Михайло Ладик (факультет фізичного виховання); серед дівчат: І місце – Ліза Гелюк (факультет мистецтв), ІІ місце – Ілона Іщенко (факультет української філології), ІІІ місце – Настя Водяна (факультет професійної і технологічної освіти).

З армреслінгу (головний суддя Сергій Ільченко) місця розподілено наступним чином: хлопці — І місце – Владислав Мегесь (факультет фізичного виховання); ІІ місце – Дмитро Поліщук (факультет професійної і технологічної освіти), ІІІ місце – Євгеній Троценко (факультет іноземних мов); дівчата: І місце – Ольга Дубельт (факультет фізичного виховання), ІІ місце – Ірина Скоп (факультет фізики, математики та інформатики), ІІІ місце – Людмила Кримінська (факультет дошкільної і спеціальної освіти).

У змаганнях зі спортивного дартсу (судді — Олег Андрощук, Сергій Карасевич) призові місця вибороли: хлопці — І місце Віталій Ритченко (факультет фізичного виховання), ІІ місце Денис Ротайчук (історичний факультет), ІІІ місце Андрій Паламартза (факультет мистецтв); дівчата — І місце Світлана Машкаринець (факультет дошкільної та спеціальної освіти), ІІ місце Настя Зелінська (НН інститут економіки та бізнес освіти), ІІІ місце Світлана Коваль (факультет дошкільної та спеціальної освіти).

У перетягуванні канату (головний суддя Віктор Кольцов) у запеклому двобої перемогу над збірною командою хлопців «Карапєти» отримала збірна команда дівчат «Чебуреки».

Переможці змагань отримали медалі, грамоти від спортивного клубу та солодкі подарунки від профкому.

Ось так спортивне свято в УДПУ зібрало сильних, спритних, цілеспрямованих студентів, кращу молодь – наше майбутнє, нашу надію – під свої мирні прапори.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУГРАНДІОЗНЕ СВЯТО МОЛОДОСТІ ТА СПОРТУ В УДПУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.