Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
19.10
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
19.10
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.10
Запрошуємо на курси довузівської підготовки
УДПУ імені Павла Тичини здійснює набір слухачів на курси довузівської підготовки. МИ ПРОПОНУЄМО: - Комплексну підготовка до ЗНО, вступних випробувань та творчих конкурсів; - Ознайомлення з особливостями вступної кампанії; - Профорієнтаційні консультації і тестування, діагностику здібностей. Початок навчання - 4 листопада 2017 року. НАША АДРЕСА: м.Умань, вул. Садова, 2, кім.208. Телефон: (04744) 4-05-20; (063)14-97-988, (097)617-59-67, e-mail: vstup@udpu.edu.ua
Запрошуємо на курси довузівської підготовки
19.10
Презентація програм академічних обмінів DAAD
19-20 жовтня 2017 року в УДПУ відбудеться зустріч із лектором німецької служби академічних обмінів DAAD.
Презентація програм академічних обмінів DAAD
19.10
Благодійний танцювальний фестиваль "Душею сповнений політ"
Шановні уманчани! Запрошуємо 19 жовтня о 16.00 приєднатись до благодійного танцювального фестивалю в МБК "Душею сповнений політ"(вхід вільний). Ви зможете не лише насолодитись чудовими виступами кращих хореографічних колективів Умані, а й долучитись до надзвичайно доброї справи - допомоги маленькій 4-місячній онкохворій дівчинці Маргариті Ніконець.Творити добро разом завжди легше!
Благодійний танцювальний фестиваль "Душею сповнений політ"
20.10
МОН оголошує конкурс наукових і творчих робіт про Голодомор
Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Тема конкурсу: «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури». Конкурс проводиться в номінаціях: «Кращі творчі і дослідницькі роботи учнів 5–11 класів ЗНЗ»; «Кращі методичні розробки уроку/лекції та творчі роботи вчителів навчальних закладів та викладачів ВНЗ»; «Кращі творчі і дослідницькі роботи студентів, аспірантів, науковців (віком до 35 років)». Автори 3-ох найкращих робіт отримають грошову винагороду: за 1 місце – 5тис гривень, 2 місце – 3тис гривень та 3 місце – 2тис гривень. Також у кожній з номінацій журі відзначить ще 10 робіт, автори яких отримають 1тис гривень. На конкурс подаються лише неопубліковані оригінальні роботи. Вони можуть бути написані українською, англійською або російською мовами. Докладнішу інформацію можна переглянути за посиланням http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/napryamok-7.html Строк подання робіт – до 15 листопада 2017 року. Оголошення результатів відбудеться в останній тиждень листопада 2017 року. Конкурсні роботи надсилайте на електронну адресу konkurs.manyaka.kovalenko@gmail.com із позначенням «ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс – 2017». Або на пошту: 02068, м. Київ, а/с 74. Для довідок: (044) 246-43-39; (097) 318-43-39 Світлана Шиман; e-mail: lana.kuzyna@gmail.com Організатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, ГО «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору», Науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.
МОН оголошує конкурс наукових і творчих робіт про Голодомор
20.10
Відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!»
10 - 20 жовтня 2017р. бібліотека УДПУ запрошує усіх бажаючих на відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!», присвячений Дню українського козацтва. Місце експонування - читальний зал №1 (корпус №1).
Відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!»
24.10
Запрошуємо на виставу "Останній гречкосій"
24 жовтня о 14.30 студентський народний театр драми і комедії УДПУ запрошує усіх бажаючих на виставу "Останній гречкосій". Чекаємо усіх бажаючих в актовій залі університету.
Запрошуємо на виставу "Останній гречкосій"
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих
25.10
Урочистості з нагоди отримання первинного офіцерського звання «молодший лейтенант запасу»
25 жовтня 2017 року о 14 годині у актовій залі університету відбудуться урочистості з нагоди отримання первинного офіцерського звання «молодший лейтенант запасу» студентами УДПУ. Запрошуємо усіх бажаючих.
Урочистості з нагоди отримання первинного офіцерського звання «молодший лейтенант запасу»
27.10
Концерт до Дня незалежності Туркменістану
27 жовтня о 14.30 в актовій залі УДПУ відбудеться концерт до Дня незалежності Туркменістану.
Концерт до Дня незалежності Туркменістану

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

В УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

11.10.2017

В УДПУ імені Павла Тичини за участі 233 науковці із 9 закордонних та 32 вітчизняних навчальних та наукових закладів 5-6 жовтня проходила Друга Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація освітнього середовища: проблеми і перспективи» («Modernization of the educational environment problems and prospects»).

Ініціаторами проведення конференції від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини виступили: кафедри педагогіки та освітнього менеджменту та соціальної педагогіки і соціальної роботи факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ, кафедра теорії початкової освіти факультету початкової освіти, Польсько-українська науково-дослідницька лабораторія психодидактики імені Я. А. Коменського.

Співорганізаторами науково-практичної конференції були: відділ дидактики Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, педагогічний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Брестський державний університет БРДУ імені О. С. Пушкіна (Білорусь), Гродненський державний університет імені Янки Купали (Білорусь), Державний заклад освіти «Гродненський обласний інститут розвитку освіти» (Білорусь), Казахський національний педагогічний університет імені Абая (Казахстан), Університет Саскатчевана (Канада), Вища школа бізнесу і наук про здоров’я у м. Лодзь (Польща).

Серед учасників — закордонні навчальні та наукові заклади: Берлінський університет імені Гумбольдта (Німеччина), Брестський державний університет БРДУ імені О. С. Пушкіна (Республіка Білорусь), Вища школа бізнесу і наук про здоров’я у м. Лодзь (Республіка Польща), Державний заклад освіти «Гродненський державний університет імені Янки Купали» (Республіка Білорусь), Державний заклад освіти «Гродненський обласний інститут розвитку освіти» (Республіка Білорусь), Казахська Академія спорту та туризму (Казахстан), Казахський національний педагогічний університет імені Абая (Казахстан), Університет іноземних мов та ділової кар’єри (Казахстан), Університет Саскатчевана Канада).

Модератор конференціїІнна Осадченко, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, завідувач Польсько-української науково-дослідницької лабораторії психодидактики імені Я. А. Коменського Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Значний інтерес серед науковців і студентів викликали доповіді, що прозвучали на пленарному засіданні: Світлани Скворцової, члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри математики та методики її навчання Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» («Нова українська школа: варіанти пілотування»); Галини Васьківської, доктора педагогічних наук, старшого наукового співробітника, завідувача відділом дидактики Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України Три суб’єктні особливості сучасних методів оцінювання навчальних досягнень»); Лариси Тарантей, кандидата педагогічних наук, доцента, декана ДЗО «Гродненський обласний інститут розвитку освіти» («Формирование национальной идентичности учащейся молодежи в воспитательном пространстве учреждения образования»); Світлани Паламар, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, доцента кафедри педагогіки та психології Київського університету імені Бориса Грінченка. («Формування духовно-моральних цінностей студентів в умовах вищого навчального закладу»); Олександра Коберника, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини («Створення сприятливого освітнього середовища як передумова забезпечння різнобічного розвитку особистості школяра»).

У рамках конференції були проведені Всеукраїнські науково-методичні семінари: «Особливості створення освітнього середовища для формування творчої особистості молодшого школяра (модератор – к. пед. н., ст. викл. І. А. Дзюбенко); «Психодидактика освітнього середовища: усунення перешкод особистісного освітнього розвитку» – (модератор – д. пед. н., проф. І. І. Осадченко).

За результатами роботи конференції обговорена і ухвалена резолюція, рішення якої спрямовані на вирішення актуальних питань, обговорюваних під час роботи заходу, а також видано збірник тез. Готується до видання збірник фахових публікацій. Основна тематика представлених тез доповідей відповідає напрямам роботи конференції: історичні аспекти модернізації освітнього середовища у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах; методологія модернізації освітнього середовища; особливості сучасного виховного середовища у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах; сучасні підходи до удосконалення навчального процесу у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах; основні тенденції формування змісту освіти в умовах модернізації освітнього середовища; дидактичне, психодидактичне та методичне забезпечення модернізації освітнього середовища; сучасні педагогічні технології у процесі модернізації освітнього середовища; проблеми управління навчальними закладами у період їх модернізації; діяльність соціально-психологічної служби у ЗНЗ та ВНЗ: історія та перспективи.

Гості конференції мали можливість ознайомитись з навчально-науковими лабораторіями нашого університету, відвідати визначні місця м. Умань.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:В УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩАВ УДПУ НАУКОВЦІ ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ЗАКОРДОННИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.