Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
18.12
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18 грудня о 15.00 факультет соціальної та психологічної освіти запрошує усіх бажаючих на свято-казку «У Миколая на гостині». Захід відбудеться в актовій залі університету.
Свято-казка «У Миколая на гостині»
18.12
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
18 грудгя о 12.35 на факультеті фізики, математики та інформатики (корпус №2, 318 ауд.) відбудеться майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія».
Майстер-клас із виготовлення новорічних прикрас «Різдвяна феєрія»
19.12
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.12
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
19 грудня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться Благодійний концерт до Дня святого Миколая. Студентська рада УДПУ запрошує усіх бажаючих долучитися до акції.
Благодійний концерт до Дня святого Миколая
20.12
Балет «Лускунчик»
20 грудня о 14.30 факультет мистецтв запрошує усіх бажаючих на балет «Лускунчик». Місце проведення - актова зала УДПУ.
Балет «Лускунчик»
21.12
Новорічна кінотерапія
21 грудня о 14.00 клуб «Бійці мистецтва» бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організовує кінотерапію «Вже старий рік за обрії пливе». Запрошуються усі охочі!
Новорічна кінотерапія
22.12
Новорічні ранки
22 грудня в актовій залі університету відбудуться новорічні ранки для дітей викладачів, співробітників та студентів УДПУ. 10.00 - для дітей дошкільного віку; 12.00 - для дітей шкільного віку.
Новорічні ранки
23.12
Турнір юних істориків
23 грудня о 9.00 на базі історичного факультету УДПУ (ауд.407, корпус №3) відбудеться Турнір юних істориків. До участі запрошуються учні закладів середньої освіти міста та району.
Турнір юних істориків
26.12
Виставка альтернативних ялинок
Із 26 грудня 2017 р. до 10 січня 2018 р. в ауд. 211 корпусу №1 УДПУ діятиме виставка альтернативних ялинок. Запрошуються усі бажаючі.
Виставка альтернативних ялинок
30.12
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

VIIІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

12.10.2017

На базі факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося відкриття І етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» Конкурс проводиться щорічно з метою піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася декан факультету української філології, Заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, професор Валентина Коваль.

Згідно з Наказом про проведення VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 н. р. та згідно з Положенням про Конкурс Валентина Олександрівна інформувала про особливості творчих конкурсних завдань для студентів гуманітарного та негуманітарного напрямків навчання. Вона висловила слова вдячності представникам Студентського наукового товариства усіх факультетів, Інституту економіки та бізнес-освіти за активний прояв інтересу до Конкурсу та бажання взяти у ньому участь, а майбутнім учасникам побажала успіхів та здобуття перемог.

Із процедурою проведення Конкурсу для студентів вищих навчальних закладів IV рівня акредитації ознайомила присутніх заступник декана з наукової роботи, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Інна Коломієць.

І етап (університетський) Конкурсу відбудеться 1 листопада 2017року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на базі факультету української філології.

ІІ етап (обласний) – 24 листопада 2017 року на базі Інституту української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

ІІІ етап (фінальний) – у лютому 2018 року(відповідно до листа Міністерства освіти і науки України).

Власним досвідом участі у конкурсі люб’язно погодилися поділитися студенти-переможці фінального, Всеукраїнського, етапу Конкурсу Шевченка 2017 року Ірина Тиховська та Владислав Шукайло, нагороджені Дипломами ІІ ступеня.

Доброзичлива атмосфера спілкування, безумовно, заохотила студентів до праці над собою, до самовдосконалення, викликала жагу проявити себе як творчу, неординарну інтелектуальну особистість на теренах змагань та конкуренції серед талановитої, обдарованої молоді.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:VIIІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАVIIІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАVIIІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАVIIІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАVIIІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАVIIІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАVIIІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАVIIІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАVIIІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.