Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
20.11
Відкритий перегляд літератури «Права людини — це її правові можливості»
До Міжнародного дня прав людини з 20 листопада до 13 грудня 2017 року в читальному залі №2 діятиме відкритий перегляд літератури «Права людини — це її правові можливості». Перевірте, наскільки добре ви знаєте свої права, закріплені у Конституції України! Запрошуємо усіх бажаючих!
Відкритий перегляд літератури «Права людини — це її правові можливості»
21.11
Селфі-акція до Дня Гідності та Свободи #З_Україною_в_серці
21 листопада впродовж дня на факультеті фізики, математики та інформатики проходитиме селфі-акція до Дня Гідності та Свободи #З_Україною_в_серці (зроби селфі з друзями на фоні української символіки та розмісти фото в соціальних мережах).
Селфі-акція до Дня Гідності та Свободи #З_Україною_в_серці
21.11
Студентський круглий стіл до Дня Гідності та Свободи "Перелом свідомості"
21 листопада о 12.50 на історичному факультеті (корпус №3, 407 ауд.) відбудеться студентський круглий стіл до Дня Гідності та Свободи "Перелом свідомості".
Студентський круглий стіл до Дня Гідності та Свободи "Перелом свідомості"
21.11
Тематичний захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!»
21 листопада о 14.20 на факультеті професійної та технологічної освіти (корпус №2, ауд.310) відбудеться тематичний захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!».
Тематичний захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!»
21.11
Виховний захід «Україна – країна нескорених!»
21 листопада о 14.30 на факультеті початкової освіти (корпус №3, ауд.109) відбудеться виховний захід «Україна – країна нескорених!».
Виховний захід «Україна – країна нескорених!»
21.11
Фотовиставка «Пам`ятаємо»
21 листопада факультет соціальної та психологічної освіти запрошує на фотовиставку «Пам`ятаємо», присвячену Дню Гідності і Свободи.
Фотовиставка «Пам`ятаємо»
22.11
Захід до Дня пам`яті жертв голодомору
22 листопада о 14.15 на факультеті фізики, математики та інформатики відбудеться захід до Дня пам`яті жертв голодомору.
Захід до Дня пам`яті жертв голодомору
23.11
Всеукраїнський науково-методичний інтернет-семінар з міжнародною участю «Молодь, освіта, наука та мистецтво»
23 листопада на факультеті мистецтв відбудеться Всеукраїнського науково-методичного інтернет-семінару з Міжнародною участю «Молодь, освіта, наука та мистецтво». Тематичні напрями семінару: 1. Концептуальні засади сучасної мистецької освіти. 2. Естетичні та етичні основи педагогічної майстерності майбутніх учителів мистецьких дисциплін. 3. Психолого-педагогічні засади мистецької освіти. 4. Педагогічна інноватика в системі мистецької освіти. 5. Інтеркультурні тенденції сучасної мистецької освіти. 6. Становлення мистецької освіти в Україні (історичний аспект). Заявки на участь приймаються до 15 листопада 2017 р. Довідки за телефонами: 063-790-22-29 Калабська Віра Степанівна, 093-187-32-58 Бойко Ірина Михайлівна.
Всеукраїнський науково-методичний інтернет-семінар з міжнародною участю «Молодь, освіта, наука та мистецтво»
23.11
Відкритий кубок УДПУ з боксу
23 листопада о 17.00 в спортивній залі університету відбудеться Відкритий кубок УДПУ з боксу. Захід приурочений 10-й річниці факультету фізичного виховання.
Відкритий кубок УДПУ з боксу
23.11
Виховний захід «У той рік заніміли зозулі…»
23 листопада о 12.50 на факультеті професійної та технологічної освіти (корпус №2, ауд. 310) відбудеться виховний захід «У той рік заніміли зозулі…».
Виховний захід «У той рік заніміли зозулі…»
23.11
Історична година «Слухай, дивись, пам`ятай...»
23 листопада о 14.10 в актовій залі університету відбудеться історична година «Слухай, дивись, пам`ятай...», присвячена Дню пам`яті жертв Голодомору.
Історична година «Слухай, дивись, пам`ятай...»
24.11
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! 24 листопада в УДПУ імені Павла Тичини відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо усіх бажаючих познайомитися із навчальним закладом, а також одержати вичерпні відповіді на важливі питання вступної кампанії 2018 року.
День відкритих дверей
24.11
Презентація І курсу Інституту економіки та бізнес-освіти
24 листопада о 14.00 в актовій залі університету відбудеться презентація І курсу Інституту економіки та бізнес-освіти.
Презентація І курсу Інституту економіки та бізнес-освіти
12.12
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
19.12
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»

13.10.2017

У читальному залі №1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася церемонія нагородження призерів конкурсу бібліотечного есе «Чому необхідно берегти мир?», присвяченого Міжнародному  дню миру.

Конкурс як форма масової роботи став яскравим виявом небайдужості до проблем миру, знайшов відгук у серцях багатьох юнаків та дівчат, дістав широкий позитивний резонанс не лише серед студентства, а й школярів.

Конкурс тривав з 5 вересня по 29 вересня й реалізувався не лише в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, а й за його межами. Його учасниками стали студенти нашого вишу з семи факультетів (природничо-географічного, мистецтв, початкової освіти, соціальної та психологічної освіти, української філології, фізики, математики та інформатики, Інституту економіки та бізнес-освіти), а також учні Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів №9. На суд  конкурсної комісії було подано 47 робіт.

Переможців визначали у двох вікових категоріях: учасники від 7 до 16 років та від 17 років і старші.

У І віковій категорії (від 7 до 16 років)і учасниками були учні 9 класу Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області. I місце завоювали учениці Софія Романюк, Анастасія Касьянова, Ангеліна Свернюк. II місце посіли Дарина Гоменюк та Наталія Лиса. III місце зайняла Катерина Бондаренко.

У ІІ віковій категорії (від 17 років) I місце завоювали: студент 4 курсу факультету української філології Владислав Шукайло, студентка 1 курсу факультету мистецтв Інна Сивак, студент 1 курсу факультету української філології Микола Бабій; II місце посіли: студентка 1 курсу факультету початкової освіти Катерина Воскобойник, студент 1 курсу факультету соціальної та психологічної освіти Сергій Табаченко, студентка 2 курсу природничо-географічного факультету Наталія Цибуля; III місце зайняли: – студентка 1 курсу факультету фізики, математики та інформатики Катерина Денисюк, студентки 1 курсу факультету української філології Катерина Тицькун та Євгенія Адаменко.

Журі конкурсу виділили також надзвичайно неординарні, проникливі та емоційні есе,  відзначивши їх наступними номінаціями: «Найпроникливіше есе» – студентка 1 курсу факультету української філології Оксана Бодачевська; «Душевна струна слова» – студентка 1 курсу факультету української філології Ілона Іщенко; учень 10-А класу Уманської загальноосвітньої школи I-III  ступенів №9 Іван Іщенко.

Подяку за активну життєву позицію, за небайдужість та організацію конкурсу серед шкільної молоді отримала вчитель Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 Мар’яна Андрушина.

Яскравим та душевним захід зробили чудові ведучі Ілона Іщенко та Карина Діонісова, декламатори Мар’яна Щербатюк, Карина Пелещенко, молоді артисти-вокалісти: Ольга Жимбій, Антоніна Юраш та Олександр Цимбал.

Вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо всім спокою, процвітання, багатства, МИРУ скрізь і в усьому - в родинах, в серцях та в нашій рідній Україні! Війна в Україні обов’язково закінчиться і настане мир!

Прес-центр УДПУ

Фото новини:В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»В УДПУ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ БІБЛІОТЕЧНОГО ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?»
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.