Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
20.11
Відкритий перегляд літератури «Права людини — це її правові можливості»
До Міжнародного дня прав людини з 20 листопада до 13 грудня 2017 року в читальному залі №2 діятиме відкритий перегляд літератури «Права людини — це її правові можливості». Перевірте, наскільки добре ви знаєте свої права, закріплені у Конституції України! Запрошуємо усіх бажаючих!
Відкритий перегляд літератури «Права людини — це її правові можливості»
21.11
Селфі-акція до Дня Гідності та Свободи #З_Україною_в_серці
21 листопада впродовж дня на факультеті фізики, математики та інформатики проходитиме селфі-акція до Дня Гідності та Свободи #З_Україною_в_серці (зроби селфі з друзями на фоні української символіки та розмісти фото в соціальних мережах).
Селфі-акція до Дня Гідності та Свободи #З_Україною_в_серці
21.11
Студентський круглий стіл до Дня Гідності та Свободи "Перелом свідомості"
21 листопада о 12.50 на історичному факультеті (корпус №3, 407 ауд.) відбудеться студентський круглий стіл до Дня Гідності та Свободи "Перелом свідомості".
Студентський круглий стіл до Дня Гідності та Свободи "Перелом свідомості"
21.11
Тематичний захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!»
21 листопада о 14.20 на факультеті професійної та технологічної освіти (корпус №2, ауд.310) відбудеться тематичний захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!».
Тематичний захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!»
21.11
Виховний захід «Україна – країна нескорених!»
21 листопада о 14.30 на факультеті початкової освіти (корпус №3, ауд.109) відбудеться виховний захід «Україна – країна нескорених!».
Виховний захід «Україна – країна нескорених!»
21.11
Фотовиставка «Пам`ятаємо»
21 листопада факультет соціальної та психологічної освіти запрошує на фотовиставку «Пам`ятаємо», присвячену Дню Гідності і Свободи.
Фотовиставка «Пам`ятаємо»
22.11
Захід до Дня пам`яті жертв голодомору
22 листопада о 14.15 на факультеті фізики, математики та інформатики відбудеться захід до Дня пам`яті жертв голодомору.
Захід до Дня пам`яті жертв голодомору
23.11
Всеукраїнський науково-методичний інтернет-семінар з міжнародною участю «Молодь, освіта, наука та мистецтво»
23 листопада на факультеті мистецтв відбудеться Всеукраїнського науково-методичного інтернет-семінару з Міжнародною участю «Молодь, освіта, наука та мистецтво». Тематичні напрями семінару: 1. Концептуальні засади сучасної мистецької освіти. 2. Естетичні та етичні основи педагогічної майстерності майбутніх учителів мистецьких дисциплін. 3. Психолого-педагогічні засади мистецької освіти. 4. Педагогічна інноватика в системі мистецької освіти. 5. Інтеркультурні тенденції сучасної мистецької освіти. 6. Становлення мистецької освіти в Україні (історичний аспект). Заявки на участь приймаються до 15 листопада 2017 р. Довідки за телефонами: 063-790-22-29 Калабська Віра Степанівна, 093-187-32-58 Бойко Ірина Михайлівна.
Всеукраїнський науково-методичний інтернет-семінар з міжнародною участю «Молодь, освіта, наука та мистецтво»
23.11
Відкритий кубок УДПУ з боксу
23 листопада о 17.00 в спортивній залі університету відбудеться Відкритий кубок УДПУ з боксу. Захід приурочений 10-й річниці факультету фізичного виховання.
Відкритий кубок УДПУ з боксу
23.11
Виховний захід «У той рік заніміли зозулі…»
23 листопада о 12.50 на факультеті професійної та технологічної освіти (корпус №2, ауд. 310) відбудеться виховний захід «У той рік заніміли зозулі…».
Виховний захід «У той рік заніміли зозулі…»
23.11
Історична година «Слухай, дивись, пам`ятай...»
23 листопада о 14.10 в актовій залі університету відбудеться історична година «Слухай, дивись, пам`ятай...», присвячена Дню пам`яті жертв Голодомору.
Історична година «Слухай, дивись, пам`ятай...»
24.11
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! 24 листопада в УДПУ імені Павла Тичини відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо усіх бажаючих познайомитися із навчальним закладом, а також одержати вичерпні відповіді на важливі питання вступної кампанії 2018 року.
День відкритих дверей
24.11
Презентація І курсу Інституту економіки та бізнес-освіти
24 листопада о 14.00 в актовій залі університету відбудеться презентація І курсу Інституту економіки та бізнес-освіти.
Презентація І курсу Інституту економіки та бізнес-освіти
12.12
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
19.12
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

СЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУ

17.10.2017

Напередодні Дня захисника України студенти історичного факультету пройшли військовий вишкіл. Цей захід став одним із найголовніших серед низки запланованих подій в рамках відзначення козацького тижня на факультеті.

Загальновідомо, що володіння військовим мистецтвом для українського козацтва були життєво необхідною справою. Козаки були універсальними вояками, майстерно володіли різною зброєю та способами ведення бою, виробляли власні бойові прийоми у боротьбі за незалежність України. Саме тому з метою формування національно-патріотичної свідомості, готовності до захисту Вітчизни, а також всебічного розвитку студентської молоді керівництво факультету, зокрема  декан Анатолій Карасевич та заступник декана з виховної роботи Анна Шауренко спільно із профспілковим комітетом (голова Ярослав Балановський) та студентською радою факультету (голова Мирослава Пересунько)  організувало  військове навчання.

Вишкіл пройшов за участі громадського формування Уманського загону самооборони на колишньому стрілецькому полігоні військової частини в селі  Дмитрушки. Приурочене Дню українського козацтва та Дню захисника України виїзне заняття викликало у студентів неабияку зацікавленість.

Майбутні історики ознайомилися із матеріальною частиною автомата (АКМС і АКМСУ), гранати Ф-1, протитанкових мін (ТМ-46); навчилися ставити міни, знімати невикористані вибухові пристрої, ліквідовувати розтяжки та інші хитросплетіння, які трапляються під час військового конфлікту на Сході України. Молодь щиро захоплювалася знаннями і навичками вчителя мінної справи (позивний «Джі»).

Окремою частиною вишколу стало знайомство з автоматами різних років випуску, які є нині на озброєнні в Українській армії. Спеціаліст із питань зброї та прийомів диверсійної і контрдиверсійної підготовки (позивний «Козак») у доступній формі розповів студентам, як поводити себе зі зброєю, як і де тримати її у бойовій обстановці, як зберігати автомат, що таке тричі-запобіжник і як перевіряти зброю після бойової стрільби чи після повернення з бойових постів, як наповнювати магазин набоями і як його приєднувати до автомата, яку позу займає тіло власника зброї під час стрільби стоячи, з коліна, в лежачому положенні та ін.

Третім, найбільш очікуваним, етапом заняття стала вогнева підготовка. Студенти опановували навички бойової стрільби із карабіна. Кожен із присутніх мав можливість зробити з лежачої позиції п’ять пострілів по мішенях. Декому пощастило з першого разу влучити в ціль, аби не було соромно перед мудрим наставником – відомим тренером біатлоністів Уманщини Дашкевичем А. П., який виховав не одне покоління біатлоністів нашого краю, переможців і призерів різного рівня змагань.

Варто відзначити, що вишкіл наповнив студентську молодь позитивними емоціями і допоміг усвідомити, що оволодіння військовою справою хоч і нелегке, та все ж необхідне, особливо у зв’язку із подіями на Сході нашої держави.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:СЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУСЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУСЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУСЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУСЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУСЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУСЛАВНІ ТРАДИЦІЇ КОЗАЦТВА ПРОДОВЖУЮТЬ В УДПУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.