Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ШЕВЧЕНКО З НАМИ НАЗАВЖДИ…

06.03.2012

Студентським самоврядуванням факультету української філології 5 березня було проведено цікавий захід - літературно-музичну композицію до Шевченкових днів.

У конкурсі взяли участь учні ЗОШ міста Умані, ЗОШ Уманського району та студенти факультету української філології.


Переможцями традиційного конкурсу читців стали:

  І місце:
 • Кузьменко Ірина - Уманська міська школа-гімназія, 11-А клас.
 • Кривонос Тамара - Черповодівський НВК, 9 клас.
 • Юдченко Наталія - УДПУ імені Павла Тичини, факультет української філології, 15 група.
  ІІ місце
 • Починок Назарій - Уманська міська школа-гімназія, 10-А клас.
 • Запухляк Вероніка - ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 - колегіум, 10 клас.
 • Пономаренко Сніжана - ЗОШ № 10, 9 клас.
 • Андрусенко Марія - УДПУ імені Павла Тичини, факультет української філології, 25 група.
  ІІІ місце
 • Ковтун Тетяна - Косенівський НВК, 10 клас.
 • Денисюк Олександра - Уманський НВК "ЗОШ - інтернат І-ІІ ст. імені Ю.О. Гагаріна - педагогічний ліцей", 9 клас.
 • Здержко Марина УДПУ імені Павла Тичини, факультет української філології, 34 група.


Покладання квітів до пам'ятника Т. Г. Шевченка 6.03.2012р.


6.03.2012р. викладачами кафедри української літератури та українознавства спільно з відділом освіти Уманської міської ради було проведено регіональний науково-методичний семінар: "Спадщина Тараса Шевченка в контексті сучасного літературознавства та шкільного курсу літератури"


Творча зустріч студентів та викладачів факультету української філології із викладачем кафедри української літератури та українознавства, письменником, лауреатом літературних премій імені Василя Симоненка та Бориса Нечерди Петром Поліщуком з нагоди його ювілею.


Студентка 55-ї групи факультету української філології Кочубей Оксана Миколаївна отримала диплом ІІІ-го ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі "Мистецтвознавство", що відбувся в Луганському державному інституті культури і мистецтв 02-03 березня 2012 року.


Фото новини:ШЕВЧЕНКО З НАМИ НАЗАВЖДИ…ШЕВЧЕНКО З НАМИ НАЗАВЖДИ…ШЕВЧЕНКО З НАМИ НАЗАВЖДИ…ШЕВЧЕНКО З НАМИ НАЗАВЖДИ…ШЕВЧЕНКО З НАМИ НАЗАВЖДИ…ШЕВЧЕНКО З НАМИ НАЗАВЖДИ…
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.