Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА

18.06.2012

В системі підготовки майбутнього вчителя важливе місце посідає фольклорна практика, під час якої досліджується фольклорна культура Черкаського реґіону. Фольклорну практику нинішнього літа у селі Шарині Уманського району проходила 11-та група факультету української філології. Керівник практики – доцент кафедри української літератури та українознавства Валентина Гончарук.

Нинішні учасники фольклорної практики, виконуючи навчальне, професійне та наукове завдання, на основі дослідження української народної словесності зустрілися із Кравчук Ганною Данилівною, 1928 року народження, яка щедро поділилася знаннями обрядових звичаїв та пісенно-вербального їх супроводу. А ще – розповіла про зв’язок фольклору і народного мистецтва вишивки.

ФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА


У селі ревно зберігають давнє українське мистецтво народної пісні. Тут здавен працює народний самодіяльний ансамбль «Криниченька», учасники якого не лише пропагують українську народну пісню, але й займаються пошуковою роботою якраз в царині фольклору. Відтак, студентам було надзвичайно приємно і корисно зустрітися з учасниками фольклорного колективу села Майданюком Володимиром Івановичем та Майданюк Ольгою Іванівною, котрі не лише продемонстрували багатство пісенного фольклору села Шарин, але й знання прислів’їв, приказок, загадок і щедро поділилися ними зі студентами.

ФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА


ФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА


Наслідки проведення фольклорної практики будуть висвітлені у роботі науково-дослідної лабораторії «Етнологія Черкаського краю» (керівник — професор Наталія Петрівна Сивачук), метою якої і є збереження фольклорної та етнографічної пам’яті історичної Уманщини та створення історико-етнографічного довідника історичної Уманщини.

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.