Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ - В ДИТЯЧІ САДКИ

18.06.2012

18 червня в УДПУ відбулося вручення сертифікатів завідувачам та методистам ДНЗ м. Умані, які успішно засвоїли 54-годинний курс «Сучасні інформаційні технології в дошкільній освіті».


Курси були організовані на базі кафедри інформатики та ІКТ з метою забезпечення оволодіння педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів інформаційно-комунікаційними технологіями. Успішно завершили навчання 15 завідуючих та 6 методистів дитячих навчальних закладів м. Умані. Сертифікати вручала ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Наталія Семенівна Побірченко, яка привітала педагогічних працівників з отриманням сертифікатів та висловила сподівання, що тісна співпраця між навчальними закладами та педагогічним університетом сприятиме професійному зростанню фахівців, вирішенню питань застосування новітніх форм і методів навчально-виховного процесу.


Начальник Уманського відділу освіти Оксана Володимирівна Герасименко подякувала керівництву вузу та викладачам університету за організацію курсів і надання допомоги у підвищенні рівня комп’ютерної грамотності педагогічних працівників ДНЗ м. Умані,аби зробити процес виховання в дитячому садочку мобільним, строго диференційованим та індивідуальним.Фото новини:ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ  - В ДИТЯЧІ САДКИІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ  - В ДИТЯЧІ САДКИІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ  - В ДИТЯЧІ САДКИІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ  - В ДИТЯЧІ САДКИ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.