Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ТВОРЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВГОЛОС»

27.08.2012

23 серпня у м.Черкаси на площі "Хрещатик-сіті" відбувся фестиваль музики і поезії "Вголос", на якому свою творчість презентувала випускниця УДПУ Ольга Підгорна. Вона була представлена як поет та художник, а також залучена до авангардної театралізації п’єси-мініатюри однієї з учасниць фестивалю. Ольга мала можливість виступати на одній сцені з відомим українським письменником Любком Дерешом («Культ», «Поклоніння ящірці», «Трохи пітьми»,«Архе» тощо), котрий презентував читання свого нового твору та після автограф-сесії спілкувався з журналістами та шанувальниками його творчості. Сам фестиваль складався з двох частин: дитячої (ранкової) і дорослої (вечірньої). Програма була досить насиченою: зустріч-презентація з представниками франкомовного центру «Альянс Франсез», арт-конкурс від Міжнародного Освітнього центру ІСЕА, конкурс перекладів від Міжнародного Освітнього центру ІСЕА, майстер-клас із сальси від керівника Сальса-школи «CasaDeRitmo» Юлії Тюріної, дитячі конкурси читців та творчі конкурси-змагання, виступ музичних гуртів «ВАРКА», «Печворк», «СпівБратів», «Эффект бабочки», «Гудфелас», «Вітаміни», «4F!LMS», виступи вокалістів, відео-поезія, презентація віршів і прози молодих українських митців (зокрема і поезії Ольги Підгорної).

ТВОРЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВГОЛОС»

ТВОРЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВГОЛОС»

ТВОРЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВГОЛОС»

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.