Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ЕКСТРИМ В ПРЕДМІСТІ УМАНІ

02.10.2012

Справжнім випробуванням на витривалість виявився одноденний туристичний похід вихідного дня для студентів ІІ курсу факультету фізичного виховання, яким відзначався Міжнародний день туризму.


Було в ньому все: і дощ, і розпалювання вогнища з мокрих дрів, а потім сушіння одягу та інші екстремальні розваги. Але все по порядку.

Три групи студентів ІІ курсу факультету фізичного виховання під керівництвом викладачів теорії і методики фізичного виховання Комара Володимира Петровича, Каранської Людмили Петрівни та викладача кафедри спортивних дисциплін Вакарчука Максима Миколайовича вирушили в урочище «Сурчане» (Білогрудівський ліс). Потрапивши дорогою під дощ настрій впав, але досвідчені керівники організували швидкий рух до місця бівуаку та розпалювання вогнища, біля якого студенти зігрілися та висушили одяг. За годину дощ закінчився, блиснуло сонце і настрій піднявся.

Після закінчення дощу приступили до заздалегідь розробленої програми походу. До програми входили такі конкурси:

  • «Розпалювання вогнища»;
  • «Конкурс строю та пісні»;
  • «Встановлення намету»;
  • «Конкурс кашоварів»;
  • «Транспортування потерпілого»;
  • «Орієнтування за азимутом»;
Найкращими туристами виявились студенти ІІ курсу 2 групи на чолі з капітаном Олександром Бєлкиним.

Проведення таких заходів на факультеті фізичного виховання є традиційним. А далі на студентів чекають змагання з легкої атлетики, важкої атлетики, спортивних ігор та багато іншого.

Фото новини:ЕКСТРИМ В ПРЕДМІСТІ УМАНІЕКСТРИМ В ПРЕДМІСТІ УМАНІЕКСТРИМ В ПРЕДМІСТІ УМАНІЕКСТРИМ В ПРЕДМІСТІ УМАНІ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.