Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУ

12.10.2012

Уже традицією стала участь студентів УДПУ разом з учнями уманських загальноосвітніх шкіл у програмі "Польсько-українського молодіжного обміну", яка четвертий рік поспіль відбувається між містами Умань (Україна) та Гнєзно (Польща) за сприяння Варшавського Національного Центру Культури. В період з 27 вересня по 7 жовтня відбувся перший етап проекту, під час якого українська група учасників перебувала у першій столиці Польщі - місті Гнєзно. Програма візиту була пізнавальною і надзвичайно цікавою, адже крім занять у стінах Школи №3 імені св. Войцеха м. Гнєзно, учасники мали змогу побачити Гнєзно та околиці міста, пізнаючи історію і культуру Польщі.


Презентація учасників проектуПрезентація учасників проектуПрезентація учасників проекту


У рамках проекту учасники здійснили візит до Резиденції архієпископів Гнєзна, де мали можливість спілкування з архієпископом Ковальчиком. Зустріч завершилась спільною молитвою українською мовою.


На прийомі у примаса Польщі Юзефа КовальчикаНа прийомі у примаса Польщі Юзефа Ковальчика


За час перебування в Польщі уманчани не тільки багато побачили, а й спільно з польськими учасниками програми плідно працювали, взаємно навчались мови, організовували культурні заходи, долаючи при цьому власні проблеми і слабкості.

Зважаючи на те, що 2012 рік проголошено в Польщі Роком Януша Корчака, польські й українські учасники представили виставу "Король Матіуш І" польською мовою. Крім того, польським глядачам було запропоновано перегляд короткої концертної програми, пов'язаної з традиціями України та міста Умань. На святі був присутній почесний консул України в Познані - Вітольд Горовський.


Постановка "Король Матіуш І" за твором Януша КорчакаПостановка "Король Матіуш І" за твором Януша Корчака


Але на цьому проект не завершився, адже уже з 16 жовтня стартує другий етап "Польсько-українського молодіжного обміну", в рамках якого Умань зустрічатиме польських гостей і програма їх перебування в Україні обіцяє бути захоплюючою.

Деталі перебігу проектів можна переглянути за посиланнями:
http://gniezno.com.pl/wiadomosci/czytaj/8153/krol_macius_i_oczami_polakow_i_ukraincow.html
http://www.prymaspolski.pl/pl/aktualnosci/ukrainskie_spotkanie.html
http://www.facebook.com/agnieszka.miskiewicz.338#!/ukrainska.wiosna

Фото новини:ЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ОБМІНУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.