Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ШКІЛЬНОЇ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ»

21.02.2013

19 лютого на базі Регіонального центру навчання іноземних мов факультету іноземної філології УДПУ відбувся науково-методичний семінар «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ШКІЛЬНОЇ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ».

Він став черговою подією в низці щорічних наукових заходів, які проводяться факультетом іноземної філології УДПУ у тісній співпраці з Лабораторією навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України та Британською Радою. Цього року почесними гостями семінару були завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент Валерій Редько, менеджер партнерських зв'язків та проектів Британської Ради в Україні Олександр Шаленко, директор представництва міжнародної освітньої групи Пірсон Марина Малигіна, головний редактор газети English Тетяна Михайленко, викладачі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка, вчителі загальноосвітніх шкіл міста та регіону.

Гостей зустрічала ректор університету доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПНУ, заслужений працівник освіти України Наталія Побірченко, яка ознайомила гостей із життям університету та перспективами його розвитку.

Семінар відкривала декан факультету іноземної філології кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Надія Бріт. Гостей факультету сердечно привітала керівник лабораторії навчання іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Алла Гембарук.


Відкриття семінару


Робота семінару здійснювалася у таких напрямах:

  • раннє навчання іноземних мов: стан, проблеми, перспективи;
  • стратегічні напрями розвитку іншомовної освіти в середній та вищій школі;
  • шляхи поліпшення якості навчання у вищій школі тощо.


У межах роботи семінару відбулася презентація Всеукраїнської газети для вчителів, викладачів, студентів «English» та презентація проекту «Шкільний вчитель нового покоління», започаткований МОНмолодьспорту України і Британською Радою в Україні у 2013р. Проект передбачає вивчення сучасного стану підготовки вчителя в Україні, досвіду університетів України та Великої Британії, а також розробку необхідних документів та матеріалів із метою удосконалення системи додипломної освіти вчителів.


Презентація газети EnglishПрезентація проекту «Шкільний вчитель нового покоління»


Під час роботи семінару відбувалася також виставка-продаж літератури видавництва «Пірсон Лонгман», яке має представництва в усьому світі і спеціалізується на навчальних та методичних англомовних виданнях, котрі рекомендовані МОНмолодьспорту України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.Саме широкий інтерес науковців та вчителів із усіх регіонів України дає змогу сподіватися, що цей досвід матиме продовження.

Фото новини:ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ШКІЛЬНОЇ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ»ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ШКІЛЬНОЇ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ»ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ШКІЛЬНОЇ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ»ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ШКІЛЬНОЇ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ»ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ШКІЛЬНОЇ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ»ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР «ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ШКІЛЬНОЇ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ»
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.