Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГ ЦЕНТРУ ПЕДАГОГІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА

19.03.2010

 

11 березня 2010 р. у селі Білашки Тальнівського району Черкаської області відбулося  виїзне засідання Науково-дослідного центру педагогічного краєзнавства  НАПН України та МОН України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Презентували книги «Школа і долі» - автори Полєхіна В.М.,  Нестругіна Л. М., за загальною редакцією Побірченко Н.С. та «Школи Черкащини у вимірі часу» - автори Фещенко О.В., Побірченко Н.С., Войтова Л.В..

Виїзне засідання Центру переросло у свято для села та школи – прозвучали хвилюючі виступи вдячних випускників школи, учителів та учнів, керівників  освіти всіх рівнів, творчих колективів, науковців, праця яких  увінчалася виходом у світ чудових книг.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГ ЦЕНТРУ ПЕДАГОГІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА

 

У книзі «Школа і долі» висвітлено історію школи села Білашки Тальнівського району Черкаської області. У розділах подано відомості про село, школу, учнів, учителів та випускників від минулого до сьогодення.

Під обкладинкою книги, наче під дахом рідної школи, зібрано випускників різних поколінь – людей цікавих доль. Герой-фронтовик і капітан підводного човна, професор-хірург з талановитими руками і майстер добувати воду, заслужений лікар України і автор винаходів у галузі харчової промисловості і ще багато непересічних особистостей, випускників однієї школи. Різні долі, але всі вони починались за партами в Білашківській школі.

Сподіваємось, що книга викличе інтерес у вчителів та випускників Білашківської школи, а також усіх тих, кого цікавлять дослідження  у галузі  педагогічного краєзнавства.

Книга «Школи Черкащини у вимірі часу», побудована на основі матеріалу, представленого керівниками загальноосвітніх навчальних закладів Черкащини, було проведено ретроспективний аналіз розвитку освіти регіону. Вперше здійснено спробу систематизувати навчальні заклади Черкаського краю. Хроніка розвитку шкільництва – надзвичайно багатий і цікавий матеріал, який може бути корисним для науковців, істориків, освітян, студентів, аспірантів та усіх тих, кого хвилюють проблеми розвитку вітчизняної освіти.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГ ЦЕНТРУ ПЕДАГОГІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА

На презентації були присутні:

  • Фещенко Олена Василівна – начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації;
  • Жалдак Ольга Дем’янівна – голова обкому  ради  профспілки працівників освіти і науки;
  • Побірченко Наталя  Семенівна – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Уманського державного педагогічного університету, директор Науково-дослідного центру педагогічного краєзнавства;
  • Ткачук Лариса Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету соціальної педагогіки та практичної психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • викладачі та аспіранти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;
  • представники Тальнівської райдержадміністрації;
  • учителі школи, жителі села, випускники школи різних років;
  • тріо «Дожниця», Гурт «Гонта», ансамбль сучасного танцю «Візаві» УДПУ.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГ ЦЕНТРУ ПЕДАГОГІЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.