Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ГАРЯЧА ПОРА ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ УДПУ

12.07.2013

Спекотне літо, гаряча пора, та чи не найбільш «спекотною» та сповненою хвилювань є вступна пора для вчорашніх школярів і сьогоднішніх абітурієнтів. І це літо для них особливе, адже є першою сходинкою на шляху важливого життєвого вибору.

Тепло, зі щирою турботою зустрів своїх абітурієнтів наш УДПУ. Адже Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – один із провідних педагогічних навчальних закладів центрального регіону України – це не лише якісна освіта, застосування найбільш ефективних та зручних форм навчання, впровадження ексклюзивних програм і вдосконалення існуючих, а й формування повноцінної особистості, активної та щасливої людини.


І це розуміє і відчуває кожен, хто відвідав приймальну комісію Уманського педуніверситету. Прийом документів триває, знайомство з університетом теж. Вочевидь для батьків і абітурієнтів стають переваги навчання в нашому університеті. Адже педагогічний колектив університету створює оптимальні умови для гармонійного розвитку особи, стимулює прагнення молодих як до навчання так і до активного проведення дозвілля. Як зробити життя своїх студентів насиченим, звести до мінімуму нічим незайнятий вільний час студентської молоді, збагатити розмаїттям вибору – теж є одне із основних питань в навчально-виховній роботі УДПУ. Ведеться активна виховна робота у гуртожитках. Одним словом, студенти у нас ніколи не сумують. Абітурієнти та їх батьки можуть переконатись, у яких умовах проживають в гуртожитках – адже ніщо так не переконує, як наявність комфортних умов проживання у гуртожитках, наявність читальних залів, їдалень, спортивних майданчиків тощо.
УДПУ з повагою ставиться до своїх студентів. Тому не дивно, що вони не забувають його, підтримують зв’язки з Університетом, навіть закінчивши навчання. Багато з них залишаються працювати у рідній Альма Матер – що теж є одним із пріоритетних напрямків роботи нашого навчального закладу.

Студентське життя в нашому університеті вирує. І ті, хто прийшов сюди за знаннями, отримують значно більше, ніж очікували, бо стають членами справжньої родини та, відкриваючи себе для світу, відкривають безмежний світ у собі.

Щасти Тобі, абітурієнте УДПУ!

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ГАРЯЧА ПОРА ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ УДПУГАРЯЧА ПОРА ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ УДПУГАРЯЧА ПОРА ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ УДПУГАРЯЧА ПОРА ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ УДПУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.