Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ

10.09.2013

Перебуваючи 7 вересня з робочим візитом на Черкащині, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник відвідав Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. Його супроводжували заступник голови Черкаської ОДА Тетяна Прітченко та директор Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Галина Гаврилюк.

Високопосадовця гостинно зустріло керівництво університету на чолі з ректором Наталією Побірченко та студенти. Майже дві години тривала зустріч, під час якої відбулося знайомство Міністра з навчально-науковою інфраструктурою закладу, його оснащення сучасним технічним обладнанням, з соціально-побутовими умовами у студентських гуртожитках, роботою наукової бібліотеки тощо. Дмитро Володимирович відвідав низку наукових та навчальних лабораторій, студентську їдальню, тренажерні зали, лінгафонні кабінети, комп’ютерні класи.

Особливе зацікавлення Міністра викликала діяльність Польського культурно-освітнього центру УДПУ імені Павла Тичини, високу оцінку отримала активна участь студентів та викладачів університету у міжнародних освітніх і наукових програмах.

Після ознайомлення з діяльністю наукових лабораторій «Педагогічне краєзнавство», «Етнологія Черкаського краю» та майстер-класу «Український рушник» Дмитро Володимирович висловив переконання, що народознавчо-краєзнавчий напрямок, який так потужно розвивається в університеті, може стати своєрідною «родзинкою» навчального закладу.

У невимушених і відвертих бесідах зі студентами, провідними науковцями, деканами факультетів Міністр підіймав і окремі проблемні теми, зокрема питання першого робочого місця майбутніх фахівців, конкурсної ситуації на різних напрямках підготовки під час цьогорічної вступної кампанії, інформував про заходи, які здійснює Уряд щодо підтримки студентства, молодих науковців, освіти загалом.


Підводячи підсумки зустрічі і власних вражень від знайомства з колективом, Міністр подякував науково-педагогічним працівникам, особисто ректору Наталії Побірченко за той потужний поступ вперед, який демонструє Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини у всіх сферах життєдіяльності. «Я приємно вражений. Тим більше, що мій візит був для колективу несподіваним, ви до нього спеціально не готувалися. Радий за вас. Дякую за самовіддану працю», – сказав на прощання високий гість.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУМІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУМІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУМІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУМІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУМІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУМІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУМІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУМІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДМИТРО ТАБАЧНИК – ГІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.