Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ – 2013

24.09.2013

Олімпійський Тиждень, який відбувся по всій Україні, успішно пройшов і в УДПУ, охоплений факультетом фізичного виховання. Насичений спортивними подіями Тиждень розпочався із зустрічі студентів з ветеранами праці Олександром та Жанною Вітюк, які працювали на факультеті фізвиховання ще в 60-ті і на даний час проживають за кордоном. Під час зустрічі гості поділились спогадами про роки роботи в університеті (тоді ще педінституті), про прагнення молодих людей тих часів.


Кожного дня спортсмени університету брали активну участь у різноманітних спортивних заходах. В рамках Тижня відбулись:

– турнір з міні-футболу на новозбудованому спортивному майданчику університету. Команди формувалися із студентів усіх курсів факультету. Переможцями змагань стала команда «Оболонь ІІ» – збірна ІІ курсу факультету фізвиховання.


– товариська зустріч з волейболу між збірними командами студентів УДПУ та викладачів ФФВ. Зустріч пройшла цікаво, кожна з команд не хотіла поступатись. З рахунком 3:2 перемогли студенти факультету фізичного виховання.


– урочисте відкриття Спартакіади серед студентів І курсу УДПУ з легкої атлетики на стадіоні "Уманьферммаш". Уваги заслуговують спортсмени, які зуміли посісти призові місця у двох видах програми: Шаклеїн Альона, Мельник Наталія, Куліковський Роман, Остапенко Максим. Командою-переможцем у змаганнях стала 12 група факультету фізвиховання.– зустріч студентів і викладачів факультету фізвиховання, майстрів спорту України з веслування та боксу Гуляйка Сергія, Петриченка Ярослава, Смірнова Андрія із школярами ЗОШ І-ІІІ ст.№ 4 м.Умані, де святкували «Олімпійський день». Гості розповіли учням, як саме досягли високих результатів у спорті. У наших спортсменів залишилися гарні враження від зустрічі. Вони побажали всім школярам займатися спортом і вести здоровий спосіб життя.

– закриття «Малих Олімпійських ігор» в Уманському НВК-педагогічному ліцеї імені Ю.Гагаріна, на якому були присутні викладачі кафедри спортивних дисциплін Максим Вакарчук та Любов Кошова з проректором УДПУ по роботі з відокремленими структурними підрозділами Любов’ю Шачковською.

Приємно сьогодні констатувати зростання інтересу до спорту, фізичної культури. Адже здорова людина – успішна людина. Тому вислів «Швидше! Вище! Сильніше!» – це про наших спортсменів, знаних не тільки в Україні, а й за її межами, – сильних і витривалих, відчайдушних і наполегливих, які прагнуть возвеличити нашу Батьківщину.


Прес-центр УДПУ

Фото новини:ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ – 2013ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ – 2013ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ – 2013ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ – 2013ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ – 2013ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ – 2013
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.