Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК – ПОСТІЙНИЙ ТВОРЧИЙ ПОШУК

11.10.2013

На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося засідання керівників навчальних закладів та викладачів вузу, наукових консультантів Малої академії наук України, організоване у співпраці із відділом освіти Уманської міської ради та його методичним кабінетом.Присутніх тепло вітала ректор університету, професор Наталія Побірченко, яка наголосила на важливості творчих праць підростаючого покоління для розвитку держави та тісної співпраці викладачів вузу та вчителів міста у розвитку здібностей обдарованої молоді. З особливим піднесенням Наталія Семенівна говорила про творчі зв’язки: учні-студенти-вчителі-викладачі, як про повноцінну систему підтримки обдарованої дитини. Серед цілого ряду заходів держави, Міністерства освіти та науки України конкурс-захист МАН - це велика справа у становленні неповторної у цьому колосальному світі індивідуальності дитини, чия талановитість і обдарованість буде служити нашій державі.


З кожним роком зростає рівень конкурсантів МАН, вдосконалюється професіоналізм команди. Представляючи наукових консультантів, проректор з наукової роботи УДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Ярошинська наголосила, що викладачі вузу відкриті для плідної співпраці з освітянами у ґрунтовній, поглибленій підготовці слухачів МАН, з тим, щоб їх роботи були фундаментальними і не залишались непоміченими, а досягали перемог.


Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Уманської міської ради Інна Трохименко привітала із новим навчальним роком, з початком нових творчих пошуків, озвучила плани роботи та висловила побажання та вимоги до наукових робіт учнів.


Результати роботи Малої академії наук у 2012/2013 навчальному році, з якими ознайомила методист методичного кабінету відділу освіти Тетяна Плющ, свідчать про досить непогані досягнення. При міському відділі освіти працювали 38 секцій у 11 наукових відділеннях Малої академії наук. На розгляд журі І етапу конкурсу-захисту МАН було представлено 82 науково-дослідницькі роботи учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 32 секціях. У ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту взяли участь 37 учнів, які захищали свої роботи у 32 секціях. Переможцями ІІ етапу конкурсу-захисту визнано 26 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Умані. Найбільше переможців підготували керівники секцій МАН міської гімназії (8), школи № 3 (4), школи № 14 (4). Майже двадцять викладачів УДПУ підготували переможців ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.


Учасниками ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук стали 4 учні-члени МАН. Переможцем Всеукраїнського етапу конкурсу стала учениця міської гімназії Ольга Мотузенко,а науковим керівником її роботи була завідувач кафедри хімії, доктор педагогічних наук, професор Світлана Совгіра.

МАН – це перше долучення учнівської молоді до науки, а наука – це справа нелегка. Вона вимагає дуже багато зусиль, постійного нарощення інтелектуального потенціалу. І науковцям нашого вузу, і юним дослідникам, слухачам МАН, бажаємо окриленості, цікавих ідей та плідних результатів після кропіткої роботи.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК – ПОСТІЙНИЙ ТВОРЧИЙ ПОШУКМАЛА АКАДЕМІЯ НАУК – ПОСТІЙНИЙ ТВОРЧИЙ ПОШУКМАЛА АКАДЕМІЯ НАУК – ПОСТІЙНИЙ ТВОРЧИЙ ПОШУКМАЛА АКАДЕМІЯ НАУК – ПОСТІЙНИЙ ТВОРЧИЙ ПОШУКМАЛА АКАДЕМІЯ НАУК – ПОСТІЙНИЙ ТВОРЧИЙ ПОШУКМАЛА АКАДЕМІЯ НАУК – ПОСТІЙНИЙ ТВОРЧИЙ ПОШУК
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.