Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ДЕЛЕГАЦІЯ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ПОЧЕСНІ ГОСТІ ДЕРЖАВНОЇ ВИЩОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ У ПОЛЬСЬКОМУ МІСТІ ЛЄШНО

24.10.2013

Делегація нашого університету в складі проректора з наукової роботи, доцента Олени Ярошинської, директора Інституту розвитку дитини, декана мистецько-педагогічного факультету, доцента Олени Дудник, керівника польсько- української лабораторії дидактики імені Яна Амоса Коменського, доцента Інни Осадченко та заступника декана історичного факультету з навчальної роботи, доцента Ольги Скус минулого тижня стали гостями на інавгурації нового навчального року 2013/2014 у Державній вищій школі професійної освіти імені Я. А. Коменського у місті Лєшно.


Викладачі університету привітали колег з урочистою подією, подякували за співпрацю між навчальними закладами та намітили подальші шляхи взаємодії на теренах студентського обміну. Також делегація ознайомилася з історією та структурою навчального закладу, вивчала досвід його роботи та відвідала пам’ятні місця та музеї міста Лєшно. У ході візиту представники делегації зустрілися з випускницею історичного факультету нашого вузу, докторантом Познанського університету Тетяною Солощенко та студентами УДПУ Тетяною Шульгою (ІІІ курс економічного факультету), Юлією Карпик та Тетяною Матолою (ІV курс факультету української філології), які за програмою студентського обміну в даний час навчаються у Державній вищій школі професійної освіти імені Я.А.Коменського у місті Лєшно.Важливими, корисними і незабутніми подіями поїздки стали зустрічі зі студентами польського навчального закладу, на яких було презентовано Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини як партнерську установу для академічного обміну. Втішно, що презентація дала свої результати: іноземних студентів виявили неабияку зацікавленість нашим вузом, висловили своє бажання пізнати Україну та долучитися до реалізації освітніх програм УДПУ.


Дана поїздка є ще однією сходинкою у тісній співпраці навчальних закладів України та Польщі. І ми маємо надію на яскраве та плідне продовження міжнародного співробітництва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Державної вищої школи професійної освіти ямені Яна Амоса Коменського в місті Лєшно.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:ДЕЛЕГАЦІЯ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ПОЧЕСНІ ГОСТІ ДЕРЖАВНОЇ ВИЩОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ У ПОЛЬСЬКОМУ МІСТІ ЛЄШНОДЕЛЕГАЦІЯ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ПОЧЕСНІ ГОСТІ ДЕРЖАВНОЇ ВИЩОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ У ПОЛЬСЬКОМУ МІСТІ ЛЄШНОДЕЛЕГАЦІЯ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ПОЧЕСНІ ГОСТІ ДЕРЖАВНОЇ ВИЩОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ У ПОЛЬСЬКОМУ МІСТІ ЛЄШНОДЕЛЕГАЦІЯ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ПОЧЕСНІ ГОСТІ ДЕРЖАВНОЇ ВИЩОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ У ПОЛЬСЬКОМУ МІСТІ ЛЄШНО
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.