Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ЛИШЕ В ПАРТНЕРСТВІ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУ

25.10.2013

На факультеті іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося засідання круглого столу «ПАРТНЕРСТВО УНІВЕРСИТЕТІВ, ШКІЛ І НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У ПІДГОТОВЦІ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ», у якому взяли участь учителі міста Умань, Уманського й Монастирищанського районів, викладачі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, представники Британської Ради в Україні і представники Корпусу Миру.


Учасники дискусії прослухали презентації двох проектів, котрі присвячувалися партнерству в підготовці вчителів англійської мови. Перший з них – «Партнерство школи й університету: український досвід професійного розвитку вчителів» – представила декан факультету іноземних мов Ніжинського державного університету, кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Тезікова. Цікавим для усіх присутніх став досвід у реалізації цього проекту, завдяки якому підвищено якість підготовки ніжинських фахівців у галузі викладання англійської мови і розкрито сучасні потреби університетської фахової підготовки, притаманні глобалізованому світу.


На початковому етапі реалізації перебуває другий проект, ініційований Міністерством освіти і науки України і Британською Радою в Україні. Його тема - «Шкільний вчитель нового покоління». Його представила менеджер із проектів та партнерських зв’язків Британської ради в Україні Вікторія Іваніщева. До дискусії долучилися всі зацікавлені сторони, які, незважаючи на відмінність висловлених думок, дійшли висновку: лише за умови злагодженої роботи усіх партнерів – школи, університету і громадських організацій – підготовка шкільних учителів англійської мови може бути успішною.
Прес-центр УДПУ

Фото новини:ЛИШЕ В ПАРТНЕРСТВІ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУЛИШЕ В ПАРТНЕРСТВІ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУЛИШЕ В ПАРТНЕРСТВІ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУЛИШЕ В ПАРТНЕРСТВІ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУЛИШЕ В ПАРТНЕРСТВІ МОЖНА ДОСЯГТИ УСПІХУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.