Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

УДПУ ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

18.11.2013

Ректор університету Наталія Побірченко та голова профкому Олександр Осадчий від імені колективу УДПУ привітали працівників сільського господарства району з їхнім професійним святом. Напередодні відбулися святкові заходи в Будинку культури села Родниківка. До участі в урочистостях були запрошені представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.


Голова райдержадміністрації Уманського району Анатолій Петренко, висловлюючи подяку всім тим, хто своєю працею дбає про землю, як найвищий скарб для прийдешніх поколінь, примножує трудові здобутки в агропромисловому комплексі району, не забув згадати на святі про колективи переробних і обслуговуючих підприємств, а також про навчальні заклади, які готують для району кваліфіковані кадри, а серед них - наш навчальний заклад.

Після завершення урочистої частини глядачам було запропоновано переглянути святковий концерт, який відбувся за участі кращих хореографічних колективів УДПУ, що носять почесне звання «народний»: «Візаві» (керівник - завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Андрощук) та «Яворина» (керівник - викладач, аспірант, відповідальний за навчально-методичну та наукову діяльність Сергій Куценко). Окрім цього, свою виконавську майстерність також продемонструвала викладач мистецько-педагогічного факультету Інституту розвитку дитини, лауреат ХХІІІ Міжнародного конкурсу, який проходив у стародавньому місті Ланчіано (Італія), Віра Калабська (домра). Вона виступала у складі інструментального гурту «Квінтон» районного центру культури та дозвілля.
Щирі аплодисменти лунали на адресу наших колективів, за участь у святковому концерті їм виголошено подяку. Ректор університету Наталія Побірченко привітала працівників агропромислового комплексу з професійним святом, подякувала за збереження культури та духовності на рідній землі та побажала подальших професійних здобутків для підвищення добробуту людей у селі, місті та всій Україні.


Довідка:
За всіма показниками ведення сільського господарства Уманський район є лідером. В цьому році валовий збір зернових культур буде становити 330 тис. тонн, з яких 163,2 тис. тонн - зернові ранньої групи. Середньорайонна врожайність всіх зернових культур – 63,5 ц/га.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:УДПУ ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМУДПУ ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМУДПУ ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМУДПУ ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМУДПУ ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.