Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
19.10
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. Роботи учасників конкурсу прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net Підсумки завершального етапу конкурсу будуть підведені у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році. За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01. Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.
Триває V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
19.10
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі. Період поданя заявки: 1 січня - 30 березня 2018 року. Заявка подається в режимі онлайн на веб-сайті http://nwu.17gz.org/member/login.do. Всі необхідні документи надсилаються на електронну адресу: tonwu@nwu.edu.cn. Також повідомляємо, що можна отримати стипендію на навчання в Північно-західному університеті в рамках стипендіальної програми Уряду Китайської Народної Республіки (навчання в магістратурі та аспірантурі). Контакти Північно-західного університету: тел. 0086-29-88302373, 0086-29-88303928, факс: 0086-29-88303511, електронна скринька: tonwu@nwu.edu.cn, crystalhe0917@163.com.
Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі
19.10
Запрошуємо на курси довузівської підготовки
УДПУ імені Павла Тичини здійснює набір слухачів на курси довузівської підготовки. МИ ПРОПОНУЄМО: - Комплексну підготовка до ЗНО, вступних випробувань та творчих конкурсів; - Ознайомлення з особливостями вступної кампанії; - Профорієнтаційні консультації і тестування, діагностику здібностей. Початок навчання - 4 листопада 2017 року. НАША АДРЕСА: м.Умань, вул. Садова, 2, кім.208. Телефон: (04744) 4-05-20; (063)14-97-988, (097)617-59-67, e-mail: vstup@udpu.edu.ua
Запрошуємо на курси довузівської підготовки
19.10
Презентація програм академічних обмінів DAAD
19-20 жовтня 2017 року в УДПУ відбудеться зустріч із лектором німецької служби академічних обмінів DAAD.
Презентація програм академічних обмінів DAAD
20.10
МОН оголошує конкурс наукових і творчих робіт про Голодомор
Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Тема конкурсу: «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури». Конкурс проводиться в номінаціях: «Кращі творчі і дослідницькі роботи учнів 5–11 класів ЗНЗ»; «Кращі методичні розробки уроку/лекції та творчі роботи вчителів навчальних закладів та викладачів ВНЗ»; «Кращі творчі і дослідницькі роботи студентів, аспірантів, науковців (віком до 35 років)». Автори 3-ох найкращих робіт отримають грошову винагороду: за 1 місце – 5тис гривень, 2 місце – 3тис гривень та 3 місце – 2тис гривень. Також у кожній з номінацій журі відзначить ще 10 робіт, автори яких отримають 1тис гривень. На конкурс подаються лише неопубліковані оригінальні роботи. Вони можуть бути написані українською, англійською або російською мовами. Докладнішу інформацію можна переглянути за посиланням http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/napryamok-7.html Строк подання робіт – до 15 листопада 2017 року. Оголошення результатів відбудеться в останній тиждень листопада 2017 року. Конкурсні роботи надсилайте на електронну адресу konkurs.manyaka.kovalenko@gmail.com із позначенням «ІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс – 2017». Або на пошту: 02068, м. Київ, а/с 74. Для довідок: (044) 246-43-39; (097) 318-43-39 Світлана Шиман; e-mail: lana.kuzyna@gmail.com Організатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, ГО «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору», Науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.
МОН оголошує конкурс наукових і творчих робіт про Голодомор
20.10
Відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!»
10 - 20 жовтня 2017р. бібліотека УДПУ запрошує усіх бажаючих на відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!», присвячений Дню українського козацтва. Місце експонування - читальний зал №1 (корпус №1).
Відкритий перегляд «Ми – нащадки славних козаків!»
24.10
Запрошуємо на виставу "Останній гречкосій"
24 жовтня о 14.30 студентський народний театр драми і комедії УДПУ запрошує усіх бажаючих на виставу "Останній гречкосій". Чекаємо усіх бажаючих в актовій залі університету.
Запрошуємо на виставу "Останній гречкосій"
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих
25.10
Урочистості з нагоди отримання первинного офіцерського звання «молодший лейтенант запасу»
25 жовтня 2017 року о 14 годині у актовій залі університету відбудуться урочистості з нагоди отримання первинного офіцерського звання «молодший лейтенант запасу» студентами УДПУ. Запрошуємо усіх бажаючих.
Урочистості з нагоди отримання первинного офіцерського звання «молодший лейтенант запасу»
27.10
Концерт до Дня незалежності Туркменістану
27 жовтня о 14.30 в актовій залі УДПУ відбудеться концерт до Дня незалежності Туркменістану.
Концерт до Дня незалежності Туркменістану

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

МІС ПЕДУНІВЕРСИТЕТ– 2010

26.05.2010

20 травня 2010 року за ініціативи студради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся традиційний конкурс краси «МІС ПЕДУНІВЕРСИТЕТ – 2010», в якому взяли участь 12 красунь – по одній представниці від кожного факультету. Тема цьогорічного конкурсу – «Міфи, казки та легенди». Тому і не дивно, що захід розпочався картиною божественної ідилії. Конкурс проходив у такі етапи: І – «Фотосесія», ІІ – «Ділова жінка», ІІІ - «Інтелектуальний», ІV - «Маскарад», V - «Мій талант», VI – «Вечірні сукні».

До складу журі увійшли: голова журі – завкафедрою техніко-технологічних дисциплін проф. Азізов Т. Н., члени журі: заступник голови профкому УДПУ доц. Гагарін М. І., звукорежисер студклубу Гончар О. Г., співвласник підприємства «Ваше таксі» Миколайчук О. Л., арт-директор dj-кафе «Іксія» Гончаров В.В.

За підсумками шести конкурсів остаточну перемогу здобула студентка економічного факультету Новохацька Ірина. Саме вона отримала корону та звання «Міс педуніверситет – 2010».

 

МІС ПЕДУНІВЕРСИТЕТ– 2010

 

Титул «І віце-міс» дістався Худак Наталії (мистецько-педагогічний факультет), «ІІ віце-міс» - Семенюк Наталії (факультет української філології). Усі дівчата були оригінальні по-своєму і відзначились у певних номінаціях:

- «Міс оригінальність» - Усатюк Яна (фізико-математичний ф-т);

- «Міс чарівність» - Дубчак Олена (природничо-географічний ф-т);

- «Міс ніжність» - Мороз Жанна (ф-т дошкільної освіти);

- «Міс загадковість» - Радон Ганна (ф-т початкової освіти);

- «Міс грація» - Якименко Ганна (ф-т соціальної педагогіки та практичної психології);

- «Міс інтелектуальність» - Мошковська Анастасія (технолого-педагогічний ф-т);

- «Міс креативність» - Гуня Людмила (ф-т фізичного виховання);

- «Міс елегантність» - Павловська Лариса (ф-т іноземної філології);

- «Міс екстравагантність» - Аржанович Вікторія (історичний ф-т).

 

МІС ПЕДУНІВЕРСИТЕТ– 2010

 

Дійство проводилося за фінансової підтримки профкому університету (голова доц. Осадчий О.С.), магазину іграшок «Каштан», підприємств «Ваше таксі» та «Світ вікон», торгівельного центру «Уманчанка», dj-кафе «Іксія». Зйомки конкурсу забезпечила ТРК «Сатурн – TV».

Усі учасниці конкурсу отримали не тільки гарний настрій, а й цінні подарунки. «Міс педуніверситет - 2010», «І віце-міс» та «ІІ віце-міс» отримали сертифікат на романтичну вечерю від одного зі спонсорів.

Слід відзначити підтримку студклубу УДПУ та активність студентської ради, представниками якої була проведена велика підготовча робота - пошук меценатів, рекламне та інформаційне забезпечення і безпосереднє проведення конкурсу.

На святі панувала приємна, доброзичлива і дружня атмосфера. А головне – конкурсантки отримали велике задоволення від участі у казковому дійстві. Вони особистим прикладом довели, що для кожної жінки дуже важливо бути зажди красивою і впевненою в собі. І цього можна досягти, якщо наполегливо і цілеспрямовано йти до поставленої мети.

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.