Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ У 12-РІЧНІЙ ШКОЛІ»

02.06.2010

28 травня на базі технолого-педагогічного факультету відбувся науково-методичний семінар викладачів кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання та Полтавської обласної спеціальної дослідницької групи «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технологія»» Полтавського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. Тема семінару: «Удосконалення технологічної освіти у 12-річній школі».

Відкривав засідання директор Інституту природничо-математичної та технологічної освіти УДПУ, доктор педагогічних наук, професор Коберник О.М., який разом із Чемшит В.Г., методистом трудового навчання, креслення та профорієнтаційної роботи ВМВ ПОІППО головували на семінарі.

Програма семінару була досить насиченою, вона включала: презентації фрагментів уроків, проведення майстер-класів, презентацію авторського електронного підручника «Трудове навчання» (9 клас) та електронних тестових завдань з креслення (8-9 клас), ділові ігри, засідання «круглого столу».

 

 

Учасники семінару вели активні дискусії, спілкувалися з проблем технологічної освіти 12-річної школи, брали участь у проведенні фрагменту уроку, який проводила Дзюба Р.Д. (Полтавський обласний ліцей інтернат для обдарованих дітей з сільської місцевості ім. А.С. Макаренка) та Поплюйко С.П. (Градизька гімназія ім. О. Білаша, Глобинського р-ну). Жваві дискусії та обговорення викликали виступи к.п.н., доцента, завкафедрою МЗО ПОІППО Пашко Л. Ф. «Ключові життєві компетентності як основа виховання конкурентоспроможної особистості в контексті удосконалення технологічної освіти у 12-річній школі» та к.п.н., доцента, докторанта кафедри теорії та методики трудового навчання факультету технологій та дизайну Полтавського НПУ ім. В.Г. Короленка Цини А.Ю. «Формування особистісних якостей учнів під час проектно-технологічної діяльності на уроках трудового навчання».

Символічним знаком семінару стало вишивання рушника «Макаренківська єдність поколінь» викладачами та студентами технолого-педагогічного факультету. Перед тим як потрапити на Уманщину, цей рушник подорожував іншими містами та регіонами України, де стібок за стібком його вишивали представники педагогічної когорти.

 

 

 

З приємними враженнями, отриманими від спілкування, та масою корисних знань і цікавих ідей залишились усі учасники семінару.

 

 

Фото новини:НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ У 12-РІЧНІЙ ШКОЛІ»НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ У 12-РІЧНІЙ ШКОЛІ»НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ У 12-РІЧНІЙ ШКОЛІ»НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ У 12-РІЧНІЙ ШКОЛІ»
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.