Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

СТУДЕНТИ УДПУ СПІЛКУЮТЬСЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ

19.12.2013

У сучасних умовах підвищення ефективності взаємодії освіти та бізнесу, орієнтація ВНЗ на потреби економіки є надзвичайно актуальними питаннями, адже вимоги роботодавців до випускників зростають з кожним роком. З метою вивчення взаємних очікувань робітників і молодих спеціалістів кафедра економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту нашого університету ініціювала розробку програми співпраці з потенційними роботодавцями. Втілення цієї програми має на меті дати студентам спеціальностей «Фінанси», «Економіка підприємства», «Облік і аудит» практичні знання, навички й розуміння світу професії, яку вони обрали, надати їм можливість проникнути в її суть, пробудити інтерес до спеціальності та стати високоякісними фахівцями.

СТУДЕНТИ УДПУ СПІЛКУЮТЬСЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ


СТУДЕНТИ УДПУ СПІЛКУЮТЬСЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ


У рамках реалізації вищезгаданої програми, студенти економічного факультету зустрілися з приватним підприємцем Поліною Колісниченко, яка розповіла про професійні вимоги, що висуваються сьогодні роботодавцями до молодих спеціалістів. Серед основних побажань до випускників, яких в майбутньому обирають потенційні роботодавці, Поліна Тимофіївна виокремила наступні: наявність вищої освіти, фахова компетентність, цілеспрямованість, комунікабельність, відповідальність, впевненість у собі, високий рівень виконавської дисципліни, здатність швидко сприймати інформацію та уміння працювати в команді. Вона вважає, що випускники Уманського державного педагогічного університету відповідають вищезазначеним вимогам. Крім того, на думку Поліни Тимофіївни, досконале знання іноземної мови відкриває молодому спеціалісту широкі перспективи кар’єрного й особистісного розвитку. Сьогодні існує безліч компаній, які приймають до себе молодих спеціалістів без досвіду роботи, допомагають у побудові кар’єри та створюють можливості для самореалізації.

На думку викладачів та студентів УДПУ, приватний підприємець Поліна Колісниченко є професійним та креативним директором, який завжди приходить на допомогу молоді. В підтвердження цього, Поліна Тимофіївна запросила бажаючих пройти стажування на посаді фінансового директора ПП Колісниченко та бухгалтера туристичної фірми «Пан Коцький».

Зустрічі такого характеру дозволяють розвивати нові форми соціального партнерства між економічним факультетом Уманського державного педагогічного університету та роботодавцями, а також сформувати стратегію підтримки конкурентоспроможності молодих спеціалістів на ринку праці.

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.