Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ТРАДИЦІЯ І ОБОВ’ЯЗОК ЗВІТУВАТИСЯ ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ ПРО РОБОТУ

24.12.2013

23 грудня відбулася конференція трудового колективу УДПУ, на якому заслухано звіт про виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України за 2013 рік, з яким виступила ректор університету Наталія Побірченко.

Звіт містив багату інформацію про діяльність навчального закладу, досягнення професорсько-викладацького складу, всього трудового колективу та студентської спільноти (2013 рік став рекордним в історії університету по багатьох позиціях), та все ж, зауважила Наталія Семенівна, він не був повністю вичерпний. Справді, поглиблений, фундаментальний аналіз багатогранних напрямків діяльності ВНЗ та кожної із розвинутих структур, участь у різноманітних проектах, підвищення позицій університету в освітньому просторі України та за кордоном важко втиснути у рамки звіту. На рахунку університету чимало перемог, якими можна по праву пишатися. Одна із них – збільшення кількості студентів. Департамент Черкаської обласної державної адміністрації, зробивши аналіз результатів вступної кампанії за 2013 рік, відзначив, що наш університет є впевненим незаперечним лідером в області, вперше в історії області став найбільшим вищим навчальним закладом.Звітуватися про вже зроблене, зазначала Наталія Побірченко, завжди приємно, але планку досягнень потрібно піднімати ще вище, щоб йти у ногу з часом. Запроваджувати нове, не відставати у поступі на шляху прогресу - необхідна реальність й неодмінна умова розвитку університету.

Делегати конференції привітали колег, які досягли професійних успіхів - Олександра Безлюдного, Валентину Коваль, Інну Осадченко, Зінаїду Священко, Тетяну Кузнець, Андрія Терещука, Олега Авраменка, Наталію Коляду, Тетяну Кочубей, які у нинішньому році захистили докторські дисертації. Крім того захищено 19 кандидатських дисертацій. Вчене звання доцента отримали 33 викладача, звання професора – Ольга Комар, Оксана Браславська, Станіслав Ткачук, Сергій Половка, Андрій Гедзик.

Про хід виконання трудового договору на 2013-2014 рік між адміністрацією та трудовим колективом університету у своєму звіті говорив голова профкому Олександр Осадчий.

У обговоренні доповідей, а також у доповнення розглянутих на конференції питань виступили заступник голови студентської ради університету Юлія Мудрицька, завідуюча відділом виховної роботи Наталія Ревнюк.Делегати конференції затвердили «Правила внутрішнього трудового розпорядку Уманського державного педагогічного університету», які представив на їх розгляд перший проректор Олександр Безлюдний.


Фото новини:ТРАДИЦІЯ І ОБОВ’ЯЗОК ЗВІТУВАТИСЯ ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ ПРО РОБОТУ ТРАДИЦІЯ І ОБОВ’ЯЗОК ЗВІТУВАТИСЯ ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ ПРО РОБОТУ ТРАДИЦІЯ І ОБОВ’ЯЗОК ЗВІТУВАТИСЯ ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ ПРО РОБОТУ ТРАДИЦІЯ І ОБОВ’ЯЗОК ЗВІТУВАТИСЯ ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ ПРО РОБОТУ ТРАДИЦІЯ І ОБОВ’ЯЗОК ЗВІТУВАТИСЯ ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ ПРО РОБОТУ ТРАДИЦІЯ І ОБОВ’ЯЗОК ЗВІТУВАТИСЯ ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ ПРО РОБОТУ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.