Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ

03.02.2014

Всеукраїнський науково-методичний семінар-тренінг «Особливості застосування сучасних технологій навчання у ВНЗ» проведено на базі Польсько-української науково-дослідної лабораторії дидактики імені Яна Амоса Коменського факультету початкової освіти. Модератор семінарів-тренінгів, завідувач Польсько-української науково-дослідної лабораторії дидактики імені Яна Амоса Коменського Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, доцент Інна Осадченко. Семінари-тренінги організовано за підтримки та участі проректора з наукової роботи, кандидата педагогічних наук, доцента Олени Ярошинської та декана факультету початкової освіти, кандидата психологічних наук, доцента Бориса Якимчука.

ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ


Активними учасниками семінару-тренінгу стали викладачі факультетів соціальної та психологічної освіти, початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, викладачі факультету початкової освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та ін.

ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ


Перша (теоретична частина) заходу мала назву «Сутність поняття «технологія навчання у ВНЗ». Структура технології навчання. Класифікація сучасних технологій навчання». Вона була проведена у вигляді лекції з дискусійними питаннями з використанням методів інтерактивного навчання («Мозковий штурм», «Робота в малих групах», «Незакінчене речення», «Коло запитань»). У процесі роботи цієї частини семінару-тренінгу учасники з’ясували сутність понять «технологія», «технологія навчання у ВНЗ»; ієрархічну залежність понять «технологія освіти», «педагогічна технологія», «технологія навчання», «методика навчання»; правильність уживання ключових понять, дотичних темі («інтерактивна технологія навчання» чи «технологія інтерактивного навчання»; «технологія» чи «технології»); узагальнити критерії технологічності навчання; встановити послідовність та значущість кожного компоненту технології навчання.

Друга та третя (практичні частини) під назвою «Організація навчально-пізнавальної діяльності студентів у процесі застосування сучасних технологій навчання» також були проведені з використанням методів інтерактивного навчання («Дискусія із відступами», «Асоціативний кущ», «Коло ідей», «Мозковий штурм», «Робота в малих групах», «Незакінчене речення», «Коло запитань»). Здобуття практичних умінь і навичок учасників семінару-тренінгу стосувалося виокремлення дидактичних вимог до формулювання ситуаційних завдань та формування навчальних кейсів; умов формування психодидактичної готовності викладачів до застосування сучасних технологій навчання; складання характеристики дидактичної моделі застосування сучасних технологій навчання у ВНЗ.

Наприкінці семінару-тренінгу учасники висловили вдячність його організаторам, зокрема, модератору Інні Осадченко, а також спільно визначили перспективну тематику подальших тренінгів.

Прес-центр УДПУ

Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.