Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

СТУДЕНТИ УДПУ ЗАДОВОЛЕНІ ЗИМОВИМ ВІДПОЧИНКОМ ТА РОБОТОЮ У БУКОВЕЛІ

07.02.2014

Студенти нашого університету під час зимових канікул не намагались перечекати холоди та сірість, а прийнявши природу такою, якою вона є (а як відомо «у природи нема поганої погоди»), дуже добре організували зимовий відпочинок. Мова про тих, хто провів канікули у горах. Вони небезпідставно стверджують: «Всі хто хоча б раз побував у горах, неодмінно зачаровуються їх красою на все життя!»

Організованою групою студенти вирушили на гірськолижний курорт №1 в Україні – Буковель на початку канікул. Вони особисто переконались, що Карпати зимою особливо красиві та величні. Враження та відчуття, стверджують туристи, варті затрачених зусиль. Сподобалось всім - і новачкам, і тим, хто приїздив у Буковель не вперше. Студенти не лише гарно провели час та відпочили, а й мали можливість пройти практичні курси, по закінченню яких отримали посвідчення.Кататись красиво, стильно, розковано - це означає не тільки отримувати насолоду, яку важко з чимось порівняти, має значення й те, щоб не піддавати небезпеці себе і оточуючих. За час проходження практики студенти УДПУ не лише отримали можливість навчитись кататись на лижах або сноуборді, пройшли методики вишколу, теорію та практику катання на схилі, а й спробували себе в ролі асистента інструктора. Це особливо цінно для майбутніх педагогів, адже серед критеріїв відбору кандидатів на посаду інструктора обов’язковою умовою була його комунікабельність. Інструктор працює з найбільшою цінністю кожного курорту - клієнтами, тому керівництво не могло допустити і думки про неякісну, чи недобросовісну роботу.


Розповідаючи про те, як пройшла робота в Буковелі студентка першого курсу Женя Кольцова, акцентувала: «Якщо сказати в загальному, то час проведений на гірськолижному курорті у Буковелі, був наповнений гарними подіями. Іноді було нелегко, але дуже цікаво і корисно. Ми навчилися кататися, познайомилися з новими людьми, спробували себе на новій роботі. Деякі з нас залишилися працювати там на всі канікули. Наступного року обов'язково поїду ще і всім своїм друзям раджу!


…До речі, керівництво гірськолижного курорту «Буковель» зацікавлене в подальшій співпраці з нашим університетом. Гірськолижна та сноуборд школа «Буковель» протягом 12 років проводить роботу з популяризації здорового способу життя і заняття гірськолижним спортом серед дорослих та дітей по всій Україні.

Прес-центр УДПУ

Фото новини:СТУДЕНТИ УДПУ ЗАДОВОЛЕНІ ЗИМОВИМ ВІДПОЧИНКОМ ТА РОБОТОЮ У БУКОВЕЛІСТУДЕНТИ УДПУ ЗАДОВОЛЕНІ ЗИМОВИМ ВІДПОЧИНКОМ ТА РОБОТОЮ У БУКОВЕЛІСТУДЕНТИ УДПУ ЗАДОВОЛЕНІ ЗИМОВИМ ВІДПОЧИНКОМ ТА РОБОТОЮ У БУКОВЕЛІСТУДЕНТИ УДПУ ЗАДОВОЛЕНІ ЗИМОВИМ ВІДПОЧИНКОМ ТА РОБОТОЮ У БУКОВЕЛІ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.