Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

КОМАНДА УДПУ – КРАЩА У ЗМАГАННЯХ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЮНАКІВ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

22.02.2014

В спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулись змагання з фізичної підготовки юнаків міста Умані з нагоди Дня захисника Вітчизни. Участь в змаганнях взяли 150 юнаків 1995-1996 р.н., із загальноосвітніх шкіл та навчальних закладів нашого міста. Збірні команди складались з 6 юнаків, які брали участь в усіх видах програми: підтягування; піднімання в сід за 1 хвилину; стрибки у довжину з місця.


У складі команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини були Євгеній Білей, Ярослав Макарчук, Максим Остапенко, Юрій Лучик, Андрій Шевела, Іван Мудрак. У особистому заліку наші студенти завоювали призові масця: з підтягування - І місце Іван Мудрак, ІІ місце Юрій Лучик, ІІІ місце Ярослав Макарчук; зі стибків у довжину з місця – І місце Юрій Лучик, ІІІ місце Євгеній Білей; з піднімання в сід за 1 хвилину - ІІІ місце Ярослав Макарчук. За підсумком змагань наші студенти завоювали перше загальнокомандне місце серед навчальних закладів міста Умань.
Перемогу серед команд загальноосвітніх шкіл у командному заліку отримали: І місце - ЗОШ № 9; ІІ місце - міська гімназія; ІІІ місце - ЗОШ №14. Переможцями в особистому заліку з багатоборства стали: І місце - учень ЗОШ №1 Юрій Бойко; ІІ місце - учень НВК, ЗОШ №7-колегіум Кіріл Козак ; ІІІ місце - учень ЗОШ № 9 Сергій Крочак. Серед команд ліцеїв, вищих навчальних закладів 1-4 рівня акредитації місця розподілились наступним чином: І місце - Уманський державний педагогічний університет; ІІ місце - Уманський гуманітарно-педагогічний коледж; ІІІ місце - Уманський медичний коледж. Визначились також переможці в особистому заліку з багатоборства: І місце здобув студент Уманського агротехнічного коледжу Костянтин Ракун; ІІ місце - студент Уманського державного педагогічного університету Ярослав Макарчук; ІІІ місце також наш студент Євгеній Білей.


Вітаємо наших хлопців зі спортивною перемогою і бажаємо у подальшому покорити ще не одну вершину – у спорті, навчанні, у житті!

Прес-центр УДПУ

Фото новини: КОМАНДА УДПУ – КРАЩА У ЗМАГАННЯХ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЮНАКІВ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ КОМАНДА УДПУ – КРАЩА У ЗМАГАННЯХ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЮНАКІВ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ КОМАНДА УДПУ – КРАЩА У ЗМАГАННЯХ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЮНАКІВ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ КОМАНДА УДПУ – КРАЩА У ЗМАГАННЯХ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЮНАКІВ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ КОМАНДА УДПУ – КРАЩА У ЗМАГАННЯХ З ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ЮНАКІВ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.