Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ УДПУ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ЗАПОВІДНИКУ В КАНЕВІ

03.03.2014

Підготовка студентів до майбутньої трудової діяльності - один із пріоритетних напрямків діяльності нашого університету. З одного боку - це здобуття студентами знань, необхідних для майбутньої професійної діяльності, з іншого – активне формування професійних умінь і навичок. Невід’ємною складовою навчально-виховного процесу на усіх факультетах є практика, адже вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх спеціалістів з їх практичною діяльністю. Тож керівники практики шукають все нові і нові бази для її проходження. Так у цьому році серед нових баз практики з’явився Шевченківський національний заповідник у місті Каневі, на базі якого проходитимуть виробничу практику упродовж двох тижнів студенти економічного факультету, котрі навчаються за напрямом підготовки «Туризм». Окрім основних завдань практики вони будуть виконувати роботу екскурсоводів та братимуть участь в організації та проведені заходів, присвячених 200-річчю Т. Г. Шевченка.


Попередньо для студентів була проведена ознайомча лекція щодо особливостей організації відповідної роботи. Майбутні екскурсоводи ретельно вивчали віхи життя та творчість Т. Г. Шевченка, опрацювали підготовлену для них велику кількість літератури про видатного Кобзаря. Як кажуть самі студенти, вони з великим інтересом черпали корисну для себе інформацію і раді, що матимуть можливість поділитися нею під час проведення екскурсій.Керівництво факультету організувало зустріч керівників практики та студентів з ректором університету, професором Наталією Побірченко, яка поцікавилася умовами, в яких студенти будуть проживати і практикуватися. Наталія Семенівна по-материнськи турбуючись про дівчат, порадила мати зручне і тепле взуття та одяг для роботи екскурсоводом, а також висловила побажання плідної роботи та прекрасних вражень, наголосивши, що на них покладається особлива місія, адже їх практика проходитиме у період відзначення ювілею Шевченка.


Прес-центр УДПУ

Фото новини:ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ УДПУ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ЗАПОВІДНИКУ В КАНЕВІПРАКТИКА СТУДЕНТІВ УДПУ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ЗАПОВІДНИКУ В КАНЕВІПРАКТИКА СТУДЕНТІВ УДПУ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ЗАПОВІДНИКУ В КАНЕВІПРАКТИКА СТУДЕНТІВ УДПУ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ЗАПОВІДНИКУ В КАНЕВІ
Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.