Українська асоціація футболу відзначала кращих спортсменів.

За успішний виступ футбольних та футзальних збірних команд закладів освіти на Європейських університетських іграх-2022 (м. Лодзь, Польща) та Чемпіонату світу з футзалу серед студентів (м. Брага, Португалія) почесною грамотою нагороджено Володимира Щербину, тренера Жіночої футбольної збірної команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Гравчиню Жіночої футбольної збірної команди УДПУ імені Павла Тичини Поліну Янчук також нагороджено Почесною грамотою за успішний виступ футбольних та футзальних збірних команд закладів освіти на Європейських університетських іграх-2022 (м. Лодзь, Польща) та Чемпіонаті світу з футзалу серед студентів (м. Брага, Португалія).

Почесну грамоту за розвиток та популяризацію студентського футболу отримала Анна Тарасюк, срібна призерка Європейських університетських ігор 2022 року у складі жіночої збірної команди з футболу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Університетська спільнота вітає тренера і гравчинь з високими відзнаками. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, миру, успіхів у спорті та тренерській справі, нових перемог! Так тримати!

Разом до Перемоги!

Пресцентр УДПУ