ШАНОВНІ ДРУЗІ!

 

Вітаю Вас на WEB-сайті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Ми прагнемо бути центром освіти, науки і культури в регіоні Буго-Дніпровського межиріччя, хоча реально географія закладу більш широка – в університеті навчаються студенти з 20 областей України. Наші випускники – висококваліфіковані фахівці зі всього спектру педагогічних, а також економічних та інженерно-технологічних спеціальностей. Це гордість університету і майбутнє України.

На сайті Ви можете ознайомитися з історією та сьогоденням університету, його структурою, навчальною та науковою діяльністю, матеріально-технічною базою, досягненнями у сфері міжнародної співпраці, скористатися послугами бібліотеки, дізнатися про діяльність студентського самоврядування, творчі студентські колективи, спортивні здобутки.

До Вашої уваги також пропонуємо електронний варіант останніх випусків університетської газети «Педагогічні вісті», яка презентує різні зрізи університетського життя.

Наші потенційні абітурієнти можуть знайти всю необхідну інформацію про умови прийому до університету у розділі «Абітурієнтам».

Сподіваюся, що подорож сайтом дозволить Вам отримати необхідну інформацію. Приємних Вам вражень від віртуального спілкування з колективом університету.

 

Ректор    Олександр Безлюдний