Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Гедзик Андрій Миколайович
Вчене звання:
професор
Науковий ступінь:
доктор педагогічних наук
Телефон:
(04744) 4-02-14
Посада:
перший проректор, професор
Email:
[email protected]

Гедзик Андрій Миколайович – перший проректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор.

Народився 7 грудня 1973 р. в селі Чепеліївка Білоцерківського району Київської області.

У 1993 році закінчив Корсунь-Шевченківське педагогічне училище ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Викладання праці (Технічна праця)» та отримав кваліфікацію вчителя праці і креслення, керівника гуртків технічної творчості.

У 1998 році закінчив Уманський державний педагогічний інститут імені Павла Тичини за спеціальністю «Трудове навчання» та отримав кваліфікацію вчителя трудового навчання і основ підприємництва та фізики.

Розпочав свою трудову діяльність в 1997 році лаборантом кафедри загальнотехнічних дисциплін Уманського державного педагогічного інституту імені Павла Тичини.

В період з 2003 по 2006 рік навчався в аспірантурі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Кандидат педагогічних наук з грудня 2006 р.

Доктор педагогічних наук з грудня 2011 р.

Наукова діяльність пов’язана з проблематикою вдосконалення графічної підготовки майбутніх учителів технологій та викладачів професійно-технічних навчальних закладів.

Автор понад 90 публікацій, серед яких підручники «Трудове навчання» для учнів загальноосвітньої школи, програми курсу «Креслення» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, навчальні посібники, методичні рекомендації, статті в наукових збірниках і журналах.

x