Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Миколайко Володимир Валерійович
Науковий ступінь:
кандидат педагогічних наук
Посада:
проректор з міжнародних зв'язків та стратегічного розвитку, доцент
Email:
[email protected]

Миколайко Володимир Валерійович –  проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор філософії, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук.

 

Народився 14 вересня 1989 р. в місті Умань Черкаської області.

У 2011 році закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Фізика» та отримав кваліфікацію вчителя фізики та інформатики.

У 2013 році здобув спеціальність «Фінанси і Кредит» Інституту економіки та бізнес-освіти.

Розпочав свою трудову діяльність в 2011 році вчителем фізики Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім. М. П. Бажана Уманської міської ради Черкаської області.

З 2013 по 2015 рік працював вчителем фізики Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. В. І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області.

З 2013 року засновник міжнародної компанії Євро-Умань, яка є учасником холдингу Viza Staff International.

В період з 2015 по 2019 рік навчався в аспірантурі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Кандидат педагогічних наук з лютого 2020 р.

Наукова діяльність пов’язана з проблематикою вдосконалення продуктивного навчання фізики в закладах загальної середньої освіти.

Автор понад 30 публікацій, серед яких навчальні посібники, методичні рекомендації, статті в наукових збірниках і журналах.

 

x