Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Ревнюк Наталія Іванівна
Вчене звання:
доцент
Науковий ступінь:
кандидат педагогічних наук
Телефон:
(04744) 4-06-44
Посада:
проректор з гуманітарних питань
Email:
[email protected]

Ревнюк Наталія Іванівна – проректор з гуманітарних питань Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент.

Народилася 29 травня 1975 року в місті Умань Черкаської області.

У 1994 році закінчила з відзнакою Уманське педагогічне училище
ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Дошкільне виховання» та отримала кваліфікацію вихователя дошкільних закладів з правом навчання іноземної мови.

У 1999 році закінчила з відзнакою Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика початкової освіти. Хореографія».

З вересня 1996 року по вересень 2006 року – працювала головою студентського клубу, до 2015 року – завідувачем відділу виховної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У вересні 2006 року була переведена на посаду викладача кафедри соціальної педагогіки та історії педагогіки (за сумісництвом), де і зараз працює.

З 2007 по 2010 рр. навчалася в аспірантурі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за спеціальністю 13.00.07 – теорія та методика виховання.

Кандидат педагогічних наук з листопада 2011 року, у 2014 році отримала вчене звання доцента.

Наукова діяльність пов’язана з проблематикою національного виховання студентської молоді.

Автор наукових публікацій, серед яких підручник з грифом МОН України (у співавторстві), навчальні посібники, методичні рекомендації, статті в наукових збірниках і журналах.

x