Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

Лабораторія «В.О.СУХОМЛИНСЬКИЙ І ШКОЛА ХХІ СТОЛІТТЯ»


координатор – Інститут педагогіки АПН України
(керівник – академік АПН України Кузь В.Г.)


На базі лабораторії здійснюються фундаментальні дослідження проблем розвитку ідей В.Сухомлинського у сучасній системі освіти. Завдання лабораторії – дослідження педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського та впровадження її в практику на основі найновіших концептуальних положень за допомогою сучасних дидактичних технологій.

Матеріали дослідників лабораторії присвячені різним питанням виховання в сучасних установах освіти: в дошкільних закладах (В.М.Кушнір), навчально-вихованих комплексах «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» (І.П. Печенко), проблеми креативного, морального, естетичного, фізичного та інтелектуального розвитку школярів школи ХХІ століття (Н.В. Безлюдна, Р.О. Безлюдний, І.І. Демченко, Л.В. Іщенко, Г.Т. Кловак, Н.О. Комісаренко, І.І. Осадченко, О.В. Поліщук, С.С. Попиченко,); приваблюють своєю оригінальністю дослідження Г.Л. Бондаренка, Т.Д. Кочубей, М.С. Павленко, І.А. Суржикової.

Лабораторія є центром з вивчення новітніх педагогічних технологій. На засіданнях лабораторії періодично відбуваються зустрічі з академіком АПН України О.Я. Савченко, донькою видатного педагога, академіком АПН України О.В. Сухомлинською, академіком АПН України М.С. Вашуленком, академіком АПН України І.Д. Бехом, доктором педагогічних наук, професором Г.М. Сагач, доцентами І.А. Шевченком (м. Олександрія) та М.Я. Антонцем (м. Київ). У лабораторії ведуться пошуки нових підходів, технологій та шляхів формування сучасного творчого вчителя; зміцнюються та налагоджуються зв’язки з науковими установами, закладами вищої та середньої освіти; відбуваються засідання, на яких обговорюються важливі історико-педагогічні проблеми. Регулярно видається «Вісник наукової лабораторії «В.О.Сухомлинський і школа ХХІ століття» – щорічний том праць вчених, які досліджують педагогічну спадщину В.О. Сухомлинського.


Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.