Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
25.10
Триває міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Триває міський конкурс ведучих

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

Лабораторія «ПРОБЛЕМИ ІНВЕСТИЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ»


координатор – НДЕІ Міністерства економіки України
(керівник – професор Музиченко А.С.)Науково-дослідна лабораторія є структурним підрозділом Інституту економіки України. Пріоритетними науковими проблемами лабораторії «Проблеми інвестиційного менеджменту» є:

  • теорія перехідної економіки, економічних реформ та трансформаційних процесів;
  • стратегія і тактика реформування економіки держави та підприємств і забезпечення їх економічної безпеки;
  • інвестиційна політика держави та її роль у забезпеченні умов сталого економічного розвитку;
  • розвиток і державна підтримка малого бізнесу;
  • моніторинг і факторний аналіз соціально-економічної ситуації в Україні.

Протягом року науковці лабораторії продовжували працювати над держбюджетною темою: «Аналіз економічного і соціального стану регіону», розроблено принципи реформування територіальної структури органів регіональної влади.

Проведено: Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми інноваційного розвитку економіки України в умовах трансформації до світового простору», Міжнародну науково-практичну конференцію «Удосконалення послуг у секторі сільського туризму», Міжнародну науково-практичну конференцію «Економіка України: макропроблеми розвитку», Міжнародну науково-практичну Інтерент-конференцію «Інвестиції ХХІ століття: проблеми державного регулювання», ХV Міжнародну науково-практичну конференцію «Економіка України: стратегічне планування». За результатами конференцій видано: 2 колективні монографії, збірник наукових праць (випуск 2), 2 навчальні посібника, рекомендовані МОН України, ряд методичних рекомендацій.

Праці вчених лабораторії реалізуються та впроваджуються у навчальний процес та використовуються в підприємницькій діяльності. Узагальнені результати дослідження можуть бути використані при складанні перспективного комплексного плану розвитку регіону, а також складання стратегічного плану розвитку міста, розробці бізнес-планів підприємств. Здійснюється впровадження результатів дослідження і у господарську практику агрофірми «Базис» та ін.


Доробок науковців Уманського педагогічного університету – економіці регіону


Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.