Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

Лабораторія «ЕТНОЛОГІЯ ЧЕРКАСЬКОГО КРАЮ»


координатор – Інститут народознавства НАН України
(керівник – професор Сивачук Н.П.).Спільне засідання лабораторії і Президії АПН України


Серед основних завдань лабораторії:

  1. здійснення теоретичних і методологічних досліджень з проблем національного виховання;
  2. побудова теоретичної моделі виховання на основі відновлення традиційної системи виховання і співвіднесення її з реаліями України і процесами глобалізації;
  3. з’ясування факторів, які визначають переоцінку ролі і місця народознавства у національній школі;
  4. розкриття механізмів передачі етнокультурних традицій у процесі виховання освітянської молоді;
  5. формування у студентів умінь і навичок ведення народознавчих регіональних та локальних досліджень;
  6. вивчення досвіду ведення польових досліджень Уманщини Х. Ящуржинським, В. Доманицьким, І. Прісовським, П. Демуцьким, В. Гнатюком, В. Щербаківським у архівах Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. Рильського НАН України, Інституту рукописів при бібліотеці ім. В.Вернадського;
  7. випуск наукових записок лабораторії.

На засіданнях лабораторії проведені наукові семінари: «Пам’яті Хр. Ящуржинського», «Педагогічна антропологія як нова дисципліна у сучасній психолого-педагогічній освіті» та ін.

Лабораторія  має міцні та дійові зв’язки з  Інститутом народознавства (м. Львів), Інститутом мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського НАН України (м. Київ), Інститутом педагогіки АПН України, Інститутом українознавства ім. М.Крип’якевича (м. Львів), співпрацює з районним Будинком народної творчості.

Співробітниками лабораторії створено відео- та аудіотеку із записами старовинних пісень, танців, звичаїв, обрядів, каталогізуються матеріали експедиційних досліджень.

Видається щорічний збірник наукових праць «Гумань» та фольклорно-етнографічне видання «Уманщина».


Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.