Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
22.09
Тиждень менеджера
З 18 по 22 вересня 2017 року кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом проводить Тиждень PR-менеджера.
Тиждень менеджера
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

Відділ обліку та працевлаштування студентів


Барвінок Наталія Володимирівна
завідувач відділом обліку та працевлаштування студентів
Кузнєцова Наталія Юріївна
провідний фахівець
Маркова Наталія Борисівна
провідний фахівець
Заболотня Ірина Миколаївна
фахівець І категорії
Петренко Яна Сергіївна
фахівець І категорії

З метою сприяння студентам та випускникам університету у працевлаштуванні, підтримки партнерських відносин з роботодавцями регіону в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини створено відділ обліку та працевлаштування студентів.

Відділ є структурним підрозділом університету, який у своїй діяльності керується вимогами чинного законодавства, Статутом університету.

Основні завдання відділу:

 • ведення особових справ студентів денної і заочної форм навчання;
 • замовлення та подання підтверджень на виготовлення студентських квитків та документів про вищу освіту;
 • облік студентів пільгових категорій (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, інваліди, студенти з малозабезпечених сімей тощо)
 • створення умов для ефективної реалізації прав, інтересів та потреб студентів і випускників університету у працевлаштуванні за фахом;
 • організація та надання методичної допомоги деканатам факультетів у розподілі та працевлаштуванні випускників університету;

Функції відділу обліку та працевлаштування студентів:

 • збір інформації про ринок праці, створення банку даних про конкретні місця роботи, аналіз і прогнозування попиту та пропозиції на ринку праці, розроблення на основі проведених аналізу і прогнозу рекомендацій щодо зміни обсягів та структури підготовки фахівців;
 • створює (формує) замовлення на отримання інформації, що відтворюється в документах про вищу освіту та додатках до них;
 • виготовляє та видає дублікати документів про вищу освіту у разі втрати (загублення, знищення тощо) або пошкодження;
 • налагодження та підтримка зв'язків по працевлаштуванню випускників та студентів з державною службою зайнятості, органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами, та організаціями, які виступають потенційними роботодавцями;
 • організація в університеті презентацій потенційних роботодавців з метою подальшого працевлаштування випускників та студентів;
 • забезпечення випускників та студентів інформацією про можливість і умови працевлаштування на основі укладених договорів, окремих заявок;
 • надання випускникам та студентам консультацій щодо працевлаштування;
 • оформлення, укладення і реєстрація договорів про працевлаштування випускників та студентів і здійснення контролю за їх реалізацією протягом трьох років;

Контактна інформація:
Адреса: вул. Садова, 2, к. 12
Тел.: (04744) 3-49-58;
e-mail: oblik@udpu.edu.ua , oblik-udpu@ukr.net


Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.