Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

Керівництво


Управління бізнес-інкубатором здійснюється за допомогою Ради та Дирекції Інноваційного бізнес-інкубатору. Функціональними обов’язками Ради є поточне та перспективне планування, а також організаційне забезпечення функціонування бізнес-інкубатору. Повноваженнями Дирекції бізнес-інкубатору є безпосередня реалізація цілей та завдань, визначених Радою.

Король Інна Володимирівна
директор Інноваційного бізнес-інкубатору, викладач кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту
Федорчук Інна Василівна
секретар виконавчого апарату інноваційного бізнес-інкубатору, студентка 5-го курсу економічного факультету
Станчук Сергій Петрович
провідний спеціаліст виконавчого апарату інноваційного бізнес-інкубатору

Склад Ради інноваційного бізнес-інкубатору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини:
 • Музиченко Анатолій Степанович - голова Ради Інноваційного бізнес-інкубатору, завідувач кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту, д.е.н., професор
 • Підлісний Василь Миколайович - юрисконсульт УДПУ ім. Павла Тичини, консультант з юридичних питань
 • Комар Тетяна Василівна - декан економічного факультету, к.е.н., ст.викладач кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту
 • Бержанір Анатолій Леонідович - завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, к.с.н., доцент
 • Курмаєв Петро Юрійович - завідувач кафедри економічної теорії та права, к. е. н., доцент
 • Яремчук Ірина Леонідівна - начальник навчально-методичного відділу, викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи
 • Миколайко Валерій Павлович - к.с/г.н., доцент кафедри загального землезнавства та геології
 • Король Інна Володимирівна - директор Інноваційного бізнес-інкубатору, викладач кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту
 • Клименко Олександр Петрович – приватний підприємець
 • Колісніченко Поліна Тимофіївна – приватний підприємець
 • Нікіфоров Богдан Васильович - студент 2-го курсу економічного факультету, керівник туристичного клубу

Склад Дирекції інноваційного бізнес-інкубатору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини:
виконавчий апарат:
 • Мазур Юрій Павлович - к.е.н., ст.викладач кафедри маркетингу та управління бізнесом
 • Венжега Дмитро Ігорович - викладач кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту
 • Станчук Сергій Петрович - спеціаліст бізнес-інкубатору
 • Федорчук Інна Василівна - секретар виконавчого апарату інноваційного бізнес-інкубатору, студентка 5-го курсу економічного факультету
 • Еней Яна Іванівна – лаборант кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту
 • Король Інна Володимирівна - директор Інноваційного бізнес-інкубатору, викладач кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту


Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.