Університет у соцмережах
Ми у FacebookНаш TwitterКанал в YouTubeПідписка RSS

Інститути, факультети

Анонси
25.09
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25 вересня об 11.00 в читальному залі №1 відбудуться літературні пазли «Книга – життя нашого часу». Запрошуємо усіх бажаючих!
Літературні пазли «Книга – життя нашого часу»
25.09
Оголошено міський конкурс ведучих
До уваги молодих, талановитих студентів, які хотіли б долучитися до проведення культурно-масових заходів, що відбуваються в місті! Відділ культури Уманської міської ради оголошує конкурс ведучих та запрошує бажаючих взяти у ньому участь за віковими категоріями: - від 6 до 12 років, - від 18 до 25 років. Основні вимоги до конкурсантів: енергійність, харизматичність, уміння декламувати та працювати з публікою. Відбір учасників відбудеться 27 жовтня 2017 року о 14.30 в міському Будинку культури. Переможці конкурсу будуть мати можливість стати ведучими міських культурно-масових заходів. Заявки для участі в конкурсі приймаються до 25 жовтня 2017 року за адресою: м.Умань, вул. Єропейька,1, телефон : 3-87-83, електронна пошта : umankultura@ukr.net. За довідками звертатися за телефоном : 3-87-83.
Оголошено міський конкурс ведучих
26.09
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
26 вересня 2017 року о 15.00 в актовій залі університету (корпус №3) відбудеться звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ.
Звітно-виборна конференція студентської ради УДПУ
27.09
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27 вересня о 14.30 в актовій залі відбудеться святковий концерт до Дня працівників освіти. Організатор - факультет іноземних мов УДПУ.
Святковий концерт до Дня працівників освіти
27.09
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини».
ІV Регіональний круглий стіл «Форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: досвід Черкащини»
27.09
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
27 вересня о 17.30 на історичному факультеті (корпус №3, 200 ауд.) відбудеться кінолекторій на тему «Легенда про одвічне почуття» - перегляд фільму «Жива».
Запрошуємо на кінолекторій. Перегляд фільму «Жива»
28.09
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28 вересня об 11.15 на факультеті соціальної та психологічної освіти (401 ауд., корпус №3) відбудеться науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику».
Науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О. Сухомлинського в педагогічну теорію і практику»
28.09
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
28 вересня о 14.30 в актовій залі університету відбудеться загальноуніверситетський святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. Організатор - Центр культури і дозвілля "Гаудеамус".
Святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти
29.09
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»
Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) проводить у вересні 2017 року конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!», присвячений Міжнародному дню миру. Мета конкурсу: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі. Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт - Times New Roman, кегль - 14, інтервал - 1,5, поля - стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки УДПУ; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.
Триває конкурс есе «Чому необхідно берегти мир?!»

Актуальне відео


Пошук по сайту
Розширений пошук

Творчий weekend

Ольга Підгорна – координатор студентської соціально-психологічної служби – в п’ятницю (12.10.2012) виступала на Мистецькому марафоні у м. Черкаси на власному творчому вечері поезій «Розмова з Душею», який проходив у книжковому супермаркеті «Буквиця» на Хрещатик сіті. На зібранні були присутні поети, журналісти та глядачі (запрошені та звичайні покупці книжкового магазину). Вечір пройшов у теплій атмосфері, серед чемного гостинного персоналу «Буквиці» та за підтримки організатора Марафону Олексія Юріна.Субота-неділя (13-14.10) пройшли у м. Київ, де проходив Перший в Україні фестиваль вуличних театрів «Вся справа в шляпі». Що це було? «Благодійний Київський фестиваль вуличної сцени» в рамках «Каравану фестивалів вуличних театрів світу» за сприяння II Міжнародного Благодійного Фестивалю Вуличних Театрів в Ярославлі та київського проекту Чадо – Планета можливостей для сирітських будинків.

На фестивалі були:

  • Виступи професійних і непрофесійних театрів, що працюють в жанрі вуличного мистецтва з усієї України, Білорусі та Росії
  • Карнавальна хода за участю київських і всіх запрошених колективів.
  • Карнавал капелюхів.
  • Фокусники, жонглери, ілюзіоністи, живі скульптури, уявлення на ходулях, вуличні музиканти, персонажі казок і інше.
  • Ярмарок обміну потрібних речей «Міняю все на все».
  • Художні майстер-класи для дітей і дорослих
  • Художник аквагрімер
  • Перфоманс Плейбек театру глядацьких історій.
  • Театр вогню.
  • Благодійні акції, в тому числі, орієнтовані на вихованців і випускників дитячих будинків.

Виступали такі колективи,як: театр «Самовар» з Одеси, «Біла ворона» з Києва, київський дитячий цирк «Юність» та вуличний театр «Діти вулиць», плейбек театр глядацьких історій «Дежавю Плюс», театр «Сунична галявина» з Севастополя з вуличною виставою «Ми переможемо» у виставі задіяні живі статуї, ходулісти, вогонь, діти, театр «Біла ворона» спектакль «Автобус: щось дуже важливе», вогняний театр «Strobos». Також відбулась карнавальна хода в капелюхах у супроводі ходулістів та циркачів.

Під час фестивалю була можливість познайомитись з акторами і режисерами різних театрів, перейняти досвід, познайомитись з організаторами фестивалю та керівниками благодійних акцій та організацій. Організатором проекту «Вся справа в шляпі» була Олена Гарєєва.


Made by Vladyka, Wireless, Hunter
Powered by PHP-Fusion
Офіційний сайт Уманського державного педагогічного університету
імені Павла Тичини © 2009-2017
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити адміністратору.